3 obserwujących
464 notki
25k odsłon
24 odsłony

Filmy religijne | „Oczekiwanie” Jak usłyszeć głos Boga i powitać powrót Pana

Wykop Skomentuj

Czy wiesz, jak mądre dziewice powitją Pana?

Bracia i siostry, pokój niech będzie z wami! Wszyscy wiemy, że ewangelia odkupienia Pana Jezusa już dawno rozszerzyła się aż na krańce świata. Już cały religijny świat przyznaje, że proroctwa o nadejściu Pana właściwie się wypełniły. Powinniśmy stale czuwać i czekać: lada moment Pan może przyjść, aby nas zabrać do siebie. Pan Jezus już się zbliża. Biblia mówi: „Oblubieniec idzie, wyjdźcie mu na spotkanie!” (Ewangelia Mateusza 25:6). Co powinniśmy zrobić, aby powitać Pana? Film „Oczekiwanie” zawiera odpowiedź.Filmy religijne | „Oczekiwanie” Jak usłyszeć głos Boga i powitać powrót Pana (Dubbing PL)

Yang Hou'en był duchownym kościoła domowego w Chinach. Czujnie wyczekiwał zstąpienia Pana na ziemię spośród obłoków, by zabrał go do królestwa niebieskiego. W tym celu ciężko pracował, ufał Jego Imieniu i wierzył, że każdy, kto nie zstępuje spośród obłoków, jest fałszywym Chrystusem. Dlatego gdy usłyszał o drugim nadejściu Pana, nie zbadał tych informacji. Podczas gdy Hou’en biernie czekał, jego kuzynka, Li Jiayin, przyszła do niego, głosząc ewangelię o powrocie Pana Jezusa. Po burzliwych rozmowach Yang Hou'en zrozumiał wreszcie prawdziwe znaczenie „wyczekiwania” i uwierzył, że Bóg Wszechmogący jest drugim wcieleniem Pana Jezusa, na którego tak długo czekał.


Zalecenie: Znaki końca czasów


Czasy ostateczne to najważniejszy moment, by powitać przyjście Pana, jak więc powinniśmy to zrobić? Co możemy uczynić, żeby wejść do królestwa niebieskiego i zyskać życie wieczne? Pan Jezus powiedział: „Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone”. (Ewangelia Mateusza 7:7). Strona Ewangelii o zstąpieniu Królestwa poprowadzi Cię do szukania tajemnicy powrotu Pana Jezusa, abyś znalazł drogę do królestwa niebieskiego i wiecznego życia. Poznajmy je i wspólnie omówimy.

Porozmawiaj z nami na WhatsApp

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale