107 obserwujących
999 notek
1442k odsłony
  2478   0

Czy Artur Nicpoń jest wychowankiem Salonu 24?

Jak mówia  znawcy historii Salonu 24 Igora Jankego /sam do nich nie należe/ Nicpoń wychował sie w tutejszym ideowym srodowisku prawdziwie patriotycznych blogerów. Nikt go stąd nie wypraszał bo :

zawsze był hołubiony i promowany, Igor Janke i spólka jeździła do niego na grilla (wraz z innymi pracownikami S24) . Nierówno traktowano Nicponia w odniesieniu do inych blogerów, przez tę nierównowage z pisania w S24 zrezygnował choćby Galopujący Major.
Ale Nicponia nigdy z S24 nikt nie wyrzucił

No tak , ale to było  w dawnym czasach, kiedy  Nicpoń był tylko jednym z wielu blogerów moze tylko o trochę bardziej niewyparzonej gebie, za to z wybitnie literackim talentem/ rzekomo /  zawsze preferowanym przez admina . Potem nastały inne czasy , w Smoleńsku zamordowano Prezydenta, a ojczyzna Nicponia i blogerów Salonu 24 stała sie zwykłym kondominium. Ideowy wpływ środowiska Salonu 24 krzyżował sie już z ideami publicystów niepokornych, szczególnie Ziemkiewicza. A widać to po czasowej zbieżnosci tekstów tego znamienitego autorytetu i Nicponia.Gdy Rafał pisze o rocznicy pogrzebu Popiełuszki  : PS. (Do Roberta Mazurka). W miejscu pamięci symboliczne szubienice dla zdrajców nie są stosowne. W miejscu, gdzie walczy się o prawdę i ukaranie winnych wielkiej podłości − jak najbardziej. Widać inaczej już rozumiemy sens pewnych publicznych wystąpień  

Artur pożniej o Komoruskim na rocznicy Powstania Warszawskiego :  Choć tak po prawdzie, to tę odrażającą, bolszewicką kurwę wypadałoby nie tyle wybuczeć, co po prostu powiesić

Tak... Rafał musiał miec wpływ na Artura, bo tak mocno  bronił wtedy  patriotycznego buczenia na cmentarzu, ze aż nawet Warzecha z nim głośno   zapolemizował. Nicpoń jako pojetny uczeń, poszedł tylko mały krok dalej.  Ziemkiewicz, autorytet niepokorny choć na etacie u Hajdarowicza,  często podpisuje swoje ksiązki w Klubach Gazety Polskiej, nawet te w ktorych nazywa Pis sektą  . Jednak jego głos o wieszaniu bardzo sie tam liczy, a Nicpoń jest wiceprezesem klubu Gapola w Olesnicy.  Oczywiście Nicpoń nie jest tylko produktem patriotycznego srodowiska Niezaleznej , Salonu 24 i calego drugiego patriotycznego obiegu.To także uczeń prezesa i wychowanek całej  legendy Pisu o Polsce sterowanej wydatnie WSI,  układami, agentami , o kondominium z którego tylko prezes nas wyzwoli . Jako członek Pisu w Oleśnicy czuł sie więc w obowiązku zamieścić na partyjnej stronie :

 

Oni nam tu sprowadzili piekło na ziemię, my tego robić nie musimy.

Polacy muszą ich do tego piekła wtrącić, pod kotłami im napalić i drzwi zatrzasnąć za nimi na głucho. Na zawsze.

Jeśli więc zaczną używać przemocy- złego słowa nie powiem.

Jeśli zaczną podkładać bomby- nawet się nie skrzywię.

Jak zaczną zdrajców wieszać- przyklasnę.

Uważam to bowiem za dobre i sprawiedliwe.

 

A co z zastrzeleniem Tuska ? To była tylko taka zabawa. Pomysł tylko przykładowego referendum w kontekscie dyskusji o o ochronie nienarodzonego życia . Czy można zrobic referendum, aby zastrzelenie Tuska jak psa było legalne ?  Skoro jakies referenda można  robic też w sprawach ochrony życia. Zabawa była przednia, ale gdy w poprzednim wpisie zaproponowalem tez dla żartu  referendum pod tytułem : czy jestes za zastrzeleniem Artura Nicponia ?- niektorze wielbiciele salonowego autorytetu patriotycznego blogera  poczuli sie oburzeni. Podobnie z propozycją zamiany nazwiska  Komorowski na Kaczyński, tak tylko dla żartu , w atmosferze nicponiowej zabawy w zdaniu  : wypadałoby by tę odrażającą bolszewicką kurwę powiesić - pisowski  funclub tego gorliwego  członka partii  sie oburzył...wykazał wrażliwość. To moze z tym Pisem na Salonie 24 wcale nie jest tak źle, moze ksywka blogerskiego wychowanka Salonu 24 Igora Jankego wcale nie oznacza wstydu,  pajacowania i zwykłego obciachu ?

 

 

 

Boze chroń Kaczyńskiego

Jaka jest więc jedyna opcja na zwycięstwo Polski?

To dosyć proste. Odpowiedzią jest zbrodnia założycielska.
Po prostu nasze środowisko, partia polska, w drodze do władzy, musi popełnić zbrodnię. I to zbrodnię wielką. Taką, która wciągnie w swoją orbitę jak największą liczbę ludzi. Zaangażuje ich bez prawa powrotu.

A to oznacza, że Polska może się podnieść z kolan tylko w wyniku zajść nagłych, gdzie wkurwiony tłum wywleka z chałup za włosy klony, obu płci, św. Barbary Blidy, patronki złodziei węgla i je na ulicy linczuje.

Poza tym- to będzie zbrodnia tylko w świetle obowiązującego w Polsce prawa- stworzonego przez wrogów Polski i dla ochrony ich interesów. I tak się składa, że to, co wrogowie Polski zwą zbrodnią, jest tak naprawdę elementarną sprawiedliwością.

Przypominam też o tym, co powiedział Abraham Lincoln. A powiedział tak:
Drzewo wolności trzeba podlewać krwią patriotów i tyranów
Krwi patriotów już w Polsce wystarczy, czas na krew tyranów.

Boże chroń Jarosława Kaczyńskiego

 

zródlo /Dzieki pomocy blogeraTurawskiego /

źródło: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:b1cYv7Iz7ukJ:nicek.info/2012/03/18/zbrodnia-zalozycielska/+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

Lubię to! Skomentuj58 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale