107 obserwujących
999 notek
1443k odsłony
  1148   0

Po wyborze Tuska-co dalej z sektą smoleńską?

 

Po wyborze Tuska-co dalej z sektą smoleńską? 

Teoretycznie powinno to być jakimś dyskomfortem dla sekty smoleńskiej Pisu... Człowiek, który dogadał sie z Putinem co do przełożenia wizyt by jakoś przylożyć rękę do zabicia naszego Prezydenta, potem do oddania sledztwa by nic nie badali, teraz dogadał z Cameronem, Merkelową i cała resztą, by uciec przed więzieniem do Brukseli.. Z drugiej strony w mediach go komplementują. Zachwyceni mówią jaki jest dzielny, kompetentny, wspaniały.. , wielki sukces kraju ,gratulacje . Jak to sekta Macierewicza sobie wytłumaczy?

Jednak to chyba nic im nie szkodzi ....Bo teraz, jak juz blogerzy piszą, Tusk będzie dla nich człowiekiem Putina w Unii. Taki z niego spryciarz, oszukał wszystkich.

Ta psychopatologia społeczna, ale wcale nie jakiś w Polsce margines, to jednak tylko część całej, wieloletniej i też przedsmoleńskiej pedagogiki nienawiści Pisu wobec Tuska. Wychowują swój elektorat działaczami, partyjnymi blogerami czy dziennikarzami niepokornymi do nienawiści wobec konkurencji Pana prezesa, który też sam jest glównym organizatorem tego hejtu. Wychowuja i kształcą urojonymi smolenskimi zamachami, czarnym piarem o WSI i takimi spiskami jakimi sie da pokazać.. Albo po prostu mowia, ze jest najgorszy- by na tym tle sam Jarosław Kaczyński i Pis pokazywal sie lepszy.

Fakty, rzeczywiste potknięcia i prawdziwe wady czy cynizm polityczny  Tuska mają tu tylko drobny charakter pomocniczy, bo najważniejsza jest sama nienawiść, która można zarządzać z korzyścią dla siebie. I co teraz teraz dalej z tym kapitalem mocno rozbujanych, psychopatycznych emocji, jak Pis tym pokieruje?

Tusk więc bedzie w tych partyjnych przekazach realizowal interes Putina. Kopaczowa premier, ta co mylnie informowała o przekopaniu ziemi na metr w gląb, będzie tylko jego polskim narzędziem. Sterowany przez WSI Komorowski wygra znowu wybory, by za 5 lat mial go zastapić dogadany z Putinem Tusk- bo oni nigdy nie pozwolą by prawda wyszła na jaw. Ze strachu, bo tyle mają na sumieniu- to chyba oczywiste dla każdego. 
 
Syf i folklor. Ale da sie nim kręcić dalej z powodzeniem, bo nienawiść gamoni, nieudacznikow partyjnych i takich dziennikarzy do konkurencji jest w Pisie ważniejsza od interesu własnego kraju.
 
P.s godz 23.56 .Cudnie !.... te przewidywania już sie sprawdzaja. Znany mitoman- gawędziarz dziennikarz Gadowski właśnie na TT dał taki przekaz. Wiecie, trudno inaczej rozwiązać ten dysonans poznawczy...
 
  
 
 
 
 
 
 
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale