4 obserwujących
206 notek
36k odsłon
79 odsłon

Komuniści, naziole, idioci...

Wykop Skomentuj12

Dziś chcę przedstawić Państwu idiotę.
Idiota nazywa się Jakub Mikołajczak i jest radnym w mieście Bydgoszcz. Jak przystało na idiotę, należy do Platformy Obywatelskiej i z jej ramienia został w Bydgoszczy radnym.
W związku z tym, że jest z PO i jest, jaki jest - wpadł na epokowy pomysł, by zaistnieć i zostać pogłaskanym przez Borysława Dupkę po głowie. Znaczy zostać wyróżnionym.
Mikołajczak chce odebrać honorowe obywatelstwo Bydgoszczy Janu Pawłowi II, bo obejrzał film Sekielskich i przejął się niemiłosiernie. Zazwyczaj, takie postępowanie właściwe jest młodzieży w wieku lat 5-9 (a nie ponad czterdziestoletniemu facetowi), gdy dzieciaki po obejrzeniu np. Batmana przebierają się w kostium i udają, że latają oraz ratują świat, a Jokera uznają za wroga. Z wiekiem dorośleją, nabierają rozumu i wiedzą, że fruwać przy pomocy peleryny nie da się, a Joker jest fajny i np. w grze w kierki bardzo się przydaje. Mikołajczak jeszcze nie wydoroślał i pewnie nie wydorośleje, bo należy do PO. Nie dziwi to, gdyż jednym z największym idoli ludzi z pokolenia Mikołajczyka w PO, jest ponad 50-letni Kubuś Wojewódzki – Piotruś Pan zmiksowany z Kubusiem Puchatkiem (Kubuś Pan o Małym Rozumku).
Gdyby jakimś cudem idiocie jednak udało się wydorośleć, to może przeczytałby choćby kilka innych nazwisk z listy Honorowych Obywateli Bydgoszczy. A jest tam np.:
Franz Lüdtke – hitlerowiec, pierwszy Reichsleiter nazistowskiej organizacji Bund Deutscher Osten.
Michał Rola-Żymierski – komunistyczny bandyta, dowódca Armii Ludowej, skazany przez sąd II RP za złodziejstwo i zdegradowany.
Bernhard von Bülow - kanclerz II Rzeszy oraz premier Prus w latach 1900–1909, Polakożerca, inicjator niebywałych represji wobec Polaków w zaborze.

Radnym miasta Bydgoszczy, którym dane jest „myśleć” podobnie do Mikołajczaka mogę napisać tylko, że odbieram ich podobnie. Zostawiam sobie tylko niewielką furtkę, przez którą przepuszczę tych „radnych”, którzy nie są zwykłymi idiotami a po prostu naziolami i komunistami.
To jedynie może tłumaczyć fakt, że osoby Lüdtke’go, Roli-Żymierskiego oraz von Bülowa nie przeszkadzają im, jako patroni miasta.

Jako, ze idiotyzm jest zaraźliwy i nie zna granic, wcale nie zdziwię się gdy ktoś np. w Szwecji, po obejrzeniu „Potopu” wpadnie na pomysł, by wystąpić do władz Polskich o ekstradycję Olbrychskiego. Za to, że im kolumbrynę pod Częstochową wysadził…

Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale