7 obserwujących
58 notek
28k odsłon
  336   5

OTWARTA WOJNA RZESZY NIEMIECKIEJ Z POLSKĄ

Stało się przeraźliwie jasne, że wtorkowa debata w Parlamencie Europejskim nt. wyroku polskiego Trybunału Konstytucyjnego nie dotyczyła wyroku Trybunału, lecz kwestii w jaki sposób zlikwidować Polskę i skłonić Polaków do utraty suwerenności swojej Ojczyzny i do okupacji Polski przez Rzeszę Niemiecką.

                               image

Zgodnie z zapowiedziami niemieckich komisarzy, popieranymi przez 80% Niemców - najpierw trzeba Polskę zagłodzić po to, by upadł polski rząd. Wtedy w miejsce znienawidzonego przez Niemców rządu polskiego – Niemcy ustanowią w Polsce swojego gubernatora Tuska i rząd złożony z folksdojczów i bolszewików – nienawidzących Polski tak samo, jak rodowici Niemcy, którzy nienawiść do Polaków wyssali z mlekiem swoich matek.

Nic się więc nie zmieniło w głowach Niemców od roku 1939, gdy Niemcy pod wodzą Adolfa Hitlera dobrowolnie poszli na wojnę z Polską, w efekcie której nie tylko upadła III Rzesza, lecz cały świat stanął w ogniu II Wojny Światowej. To Hitler w obliczu bankructwa III Rzeszy znalazł wroga w Żydach, by następnie zaatakować Polskę i resztę Europy – mając poparcie co najmniej 80% Niemców.

W tej - dzisiejszej sytuacji - nikogo nie zdziwiło wojenne przemówienie szefa największej frakcji w PE - Europejskiej Partii Ludowej Manfreda Webera:

Chcę podziękować wielu Polkom i Polakom, którzy wyszli na ulice i pokazali, że jest inna Polska. Setki tysięcy pokazały swoje twarze na ulicach Warszawy i nie tylko. Chcę podziękować Donaldowi Tuskowi za to, że nawoływał do tych demonstracji. To byli prawdziwi patrioci pod dumną polską flagą, ale również z barwami europejskimi. Patriota nie musi być nacjonalistą. Jest przekonanym Europejczykiem, jeśli jest patriotą….Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: dziś nie mówimy o Polsce….Nie chodzi o Polskę. Chodzi o polską politykę. O polski rząd. O tym debatujemy… Musicie patrzeć na to, co się dzieje na ulicy i czego chcą obywatele – dodał Manfred Weber, nawołujący do anarchii w Polsce i wspierający zadymy organizowane przez nominata Angeli Merkel Donalda Tuska

Debata w Parlamencie Europejskim o tym, jak obalić polski rząd siłą rzeczy musiała pominąć przemówienie premiera Polski Mateusza Morawieckiego. Do tego przemówienia nie odnieśli się niemieccy komisarze, w tym wojownicza szefowa Komisji Europejskiej – była minister obrony RFN – Ursula von der Leyen. Przeciwnie: posunęła się jeszcze dalej, nie uznając legalności polskiego Trybunału Konstytucyjnego!

Szefowa KE Ursula von der Leyen podczas debaty w PE oświadczyła - łżąc jak bura suka - że wyrok polskiego Trybunału Konstytucyjnego kwestionuje podstawy Unii Europejskiej. Jak dodała, po raz pierwszy trybunał państwa członkowskiego uznał, że traktaty unijne są niezgodne z konstytucją krajową. „Nie uznajemy polskiego Trybunału Konstytucyjnego za niezależny” - dodała von der Leyen! Tylko czekać, gdy niemiecka szefowa KE nie uzna legalności wyboru Prezydenta Polski i rządu Rzeczypospolitej Polskiej.

To jest jawna wojna z Polską zdominowanej przez Niemcy Unii Europejskiej. Musimy się przygotować na tę wojnę, jeśli kierujemy się hasłem naszych przodków Bóg, Honor i Ojczyzna i mając świadomość istnienia w Polsce V kolumny wspieranej nie tylko przez Niemców.

Musimy mieć pełną świadomość, że kierujący zadymami Donald Tusk – to szykowany przez Niemców gubernator Generalnej Guberni, stworzonej przez niemiecką UE na terenie dzisiejszej Polski. Pamiętajmy:

Nienawidzący Polski i polskości Donald Tusk gotowy jest zagłodzić Polaków i wylać na Polskę miliony ton szamba – by sam w białym uniformie i z czystymi rączkami pojawić się w Polsce w roli niemieckiego Zbawcy.



https://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/otwarta-wojna-rzeszy-niemieckiej-z-polska

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale