0 obserwujących
135 notek
247k odsłon
3782 odsłony

GRAŚ reklamuje stronę prywatnej fundacji-bo żyję w wolnym kraju!

Wykop Skomentuj7

Minister Graś reklamuje stronę prywatnej fundacji - "bo żyjemy w wolnym kraju!"

Minister Paweł Graś, rzecznik prasowy rządu, znany z "dozorcowania u Niemca", a za nim Konrad Niklewicz, były dziennikarz "Gazety Wyborczej", obecnie rzecznik polskiej Prezydencji w Radzie UE, dziś rano na Twitterze zareklamowali stronę prywatnej fundacji.

Zachwalają stronę "Polska Ma Sens" robioną przez Witolda Beresia i Jerzego Skoczylasa, nie tak dawno - w ramach hurtowego odznaczania środowiska "Gazety Wyborczej" -  nagrodzonych Krzyżami Zasługi przez Prezydenta Komorowskiego.
 

Na zapytanie czemu tak reklamują tę stronę, minister Paweł Graś odpowiedział: "bo znam obu z czasow jak odwaga byla naprawdę w cenie. Bo są z Krakowa, bo mam nadzieję że będzie optymistycznie i ostatni argument bo żyjemy w wolnym kraju !"

Padło pytanie: "Ale co ma wolny kraj do reklamowania przez ministra strony jakiejś prywatnej inicjatywy?"

Odpowiedzi min. Grasia jeszcze nie ma, ale Konrad Niklewicz napisał: "Ja odpowiem w swoim imieniu: bo to może być fajna strona. Na razie pierwsze koty za płoty."

Co Łukasz Warzecha, znany publicysta Faktu skomentował: "Jasne, całkowitym przypadkiem robiona przez dwóch zjadliwych publicystów z kręgu GW".

 

* * *

Stronę "Polska Ma Sens" firmuje Fundacja "Świat ma sens", w której zarządzie są Artur Wiesław Więcek, Irena Bereś, Witold Bereś, Krzysztof Burnetko, Tomasz Janowski i Piotr Uss Wąsowicz.

 


 

 

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale