34 obserwujących
2561 notek
626k odsłon
210 odsłon

Fox News/ George Soros finansuje niepokoje narodowe, protesty policji?

Wykop Skomentuj

Gość Fox Bernie Kerik rozpowszechnia teorię spiskową, że George Soros finansuje niepokoje narodowe, protesty policji

Bernard Kerik: „Nie wiem, co się dzieje i kto za tym stoi. Mam pomysł - na przykład George Soros. ”

OPUBLIKOWANY 06.01.20 10:54 EDT

MARIA BARTIROMO: (....) Były komisarz policji z Nowego Jorku Bernard Kerik dołącza do mnie teraz na żywo, (...)Chcesz, aby dochodzenie było w toku, aby wskazać, kto finansuje Antifę. (...)


BERNARD KERIK (BYŁY KOMISARZ W NOWYM JORKU): Słuchaj, musisz być kompletnym idiotą, Maria, jeśli nie sądzisz, że zostały one zorganizowane - wiesz, zamieszki, jeśli chcesz. Jeśli weźmiesz mapę i ustawisz ją w linii z każdym miejscem, które zostało trafione w Stanach Zjednoczonych, i taktyka, której używają, każda z rzeczy, o których właśnie mówił twój korespondent - samochody bez tablic, załadowane bronią, koktajlami Mołotowa, - każda z tych rzeczy pochodzi z przewodnika Antify, podręcznika operacyjnego, o którym mówi się online. To są rzeczy, które robią.


To przypomina mi lata 60., 70. i 80., Armię Czarnego Wyzwolenia, Partię Czarnych Panter, Podziemną Pogodę, FALN. To były rzeczy, które wtedy robili, tyle że teraz jest inaczej. Teraz są bardziej operacyjni, teraz - mają więcej możliwości komunikacji z telefonami komórkowymi, mają media społecznościowe, mogą - mogą tworzyć te grupy, grupy spot-up, w ciągu godziny, aby trafić na właściwą lokalizację . To są rzeczy, które należy zbadać.


I myślę, co ci gubernatorzy muszą zrobić w tym momencie - maksymalna, maksymalna zdolność operacyjna z Gwardią Narodową, numerem jeden. Institute federal - wszyscy którzy w tym dniu, zostają zatrzymani powinni podlegać  prawu federalnemu. Więc kończyć oskarżeniem - jeśli włamujesz się, jeśli podpalasz, a oni to robią, muszą spotkać się z zarzutami federalnymi. (...)


I drugą rzeczą, o której myślę, to że jesteśmy zbyt politycznie poprawni. To znaczy, widzę, że policjanci są bombardowani i boją się ruszyć. Wiesz, w Nowym Jorku, oni są obrzucani cegłami, kamieniami, butelkami, rzuca się w nich koktajle Mołotowa. A po drugie gliniarz robi krok do przodu i próbuje aresztować, burmistrz chce jego śledztwa.


BARTIROMO: Tak.

(...)

BARTIROMO: Jak myślisz, co należy zrobić, aby dowiedzieć się, kto za tym stoi? Kto wysyła tam tych ludzi - aby wyrządzili szkody? Czy możemy dojść do sedna tego, kto za tym stoi i kto płaci za wszystkich tych ludzi? Naprawdę ciekawe jest to, co powiedział nam Matt Finn i niektórzy nasi reporterzy na miejscu, że kiedy patrzyli na tłumy ludzi, było wiele tablic rejestracyjnych z poza miasta, ludzie z Connecticut i New Jersey, między innymi. Jak dochodzimy do sedna kwestii, kto płaci za te osoby, aby tu przybyły? Aby wytworzyć chaos.


KERIK: Wiesz co, Maria? W piątek mam świadectwa grup ludzi, którzy byli w piątek na lotniskach i widzieli tych z Antify przybywających do Nowego Jorku - w piątek. Więc -


BARTIROMO: piątek.


KERIK: Wiesz, przybywają z innych miejsc. Osiemdziesiąt procent ludzi aresztowanych w niektórych z tych miast, nawet nie pochodzą z tych miast, pochodzą z innych miejsc. Nie chodzi już o George'a Floyda. A ludzie, którzy chcą pokojowo protestować, jestem za tym wszystkim. Byłbym tam i ja bym protestował. Myślę, że to okropne, co stało się z Georgem Floydem. Tyle że tutaj jest problem,  tutaj przywódcy i burmistrzowie się mylą. Po drugim pokojowym proteście dochodzi do przemocy, to już koniec. Nigdy więcej protestów - musisz wyciągać ludzi z ulicy, musisz usunąć przemoc..(....) Burmistrzowie są zbyt tchórzliwi.

Tak?

KERIK: Siedzą, czekają, nie popychają swoich gliniarzy do robienia tego, co muszą. Nie wspierają gliniarzy. Widzieliśmy tych gliniarzy -


BARTIROMO: (...) Tak, wiem to.


KERIK:  aresztowanie - wiesz na darmo.

(...)


Ale jak to się dzieje, Bernie? To znaczy, byłeś komisarzem NYPD. Opowiedz mi o NYPD, opowiedz o rasizmie w tym kraju, jeśli potrafisz go zidentyfikować. Kiedy widzisz sytuację, w której niewinny człowiek zostaje zabity - zamordowany - jak to się dzieje?


KERIK: Cóż, stało się tak, ponieważ masz jakiegoś gliniarza, który był idiotą, jakiegoś gliniarza, który mógł być rasistą, jakiegoś gliniarza, który był - wiesz, miał coś innego, wiesz, jakiś plan. Kto wie? Wiesz, kiedy oglądałem wideo George'a Floyda, to jedna z tych rzeczy, które miałem dwa lub trzy razy w całej mojej karierze - kiedy na to patrzę,  po prostu trudno mi uwierzyć w to, co ja ” widzę. (...) -


BARTIROMO: Wiem. Zgadzam się z Tobą.


KERIK: Te rzeczy się zdarzają. Zdarzają się. A kiedy się zdarzają, musisz podjąć działania. Musisz zamknąć faceta lub administracyjnie się nim zająć. Musisz podjąć działania, nie możesz odpuścić. Wiesz, i musisz się upewnić, , że działasz wg procedur. Ale mówię wam, żyjemy dzisiaj w społeczeństwie, w którym mamy zdecydowanie zbyt wielu postępowych, lewicowych, radykalnych burmistrzów i gubernatorów, którzy ośmielili element przestępczy w ciągu ostatnich lat. Oni, wiesz - nie zamykają ludzi, wypuszczają ich z więzień. Wiesz, reforma kaucji -


BARTIROMO: Ale ktoś płaci tę kaucję.(...)


BARTIROMO: Ale Bernie, ktoś płaci na kaucję, prawda? Ktoś płaci kaucję za wypuszczenie tych ludzi.


KERIK: (...) Tak, w rzeczywistości niektórzy ludzie płacący kaucję to ludzie Joe Bidena. Wczoraj przeczytałem artykuł w Reuters, w którym pracownicy Joe Bidena zapłacili kaucję za część osób, które zostały zamknięte. Naprawdę? Są to radykalni lewicowi terroryści krajowi. Joe Biden zamierza zapłacić  kaucję? Daj spokój. Nie wiem, co się dzieje i kto za tym stoi. Mam pomysł - na przykład George Soros. (...)

BARTIROMO: Ale dlaczego tak myślisz? Czy naprawdę możemy tak powiedzieć? Czy wiemy to na pewno - George Soros, Joe Biden, czy my to wiemy - tak.


KERIK: Cóż, to są raporty, są to raporty pisane przez uznane media. Tak więc pod koniec dnia FBI będzie temu się przyglądać. Prokurator Generalny wyznaczył 56 grup zadaniowych ds. terroryzmu w całym kraju, aby zajęły się tą kwestią terroryzmu wewnętrznego. I myślę, że musimy to zrobić. Gwardia Narodowa musi zostać wprowadzona w pełnej swojej mocy.(...)

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale