Blog
CICER CUM CAULE
Zbigwie
Zbigwie zbigwie@mail.ru
59 obserwujących 291 notek 652371 odsłon
Zbigwie, 29 marca 2017 r.

Etruskowie, czy Kreml?

620 28 0 A A A

Ostrzelanie konsulatu Polski w Łucku to reakcja Kremla na inicjatywę stworzenia Bałtycko – Czarnomorskiej Unii przedstawionej przez Andrija Parubija w Polsce 

z

Ostrzał konsulatu Polski w Łucku nastąpił nieprzypadkowo, a po tym jak Ukraina podczas międzyparlamentarnego zgromadzenia Polski, Ukrainy i Litwy wystąpiła z inicjatywa stworzenia Bałtycko – Czarnomorskiej Unii, czyli Międzymorza.

Przecież jest jasne, że Kreml będzie usiłował wszelkimi sposobami przeciwdziałać temu planowi i doprowadzić do kłótni pomiędzy Ukrainą, a Polską.

Dlatego w tej sytuacji prezydent Poroszenko powinien niezwłocznie oficjalnie przeprosić Polskę. Jak najszybciej trzeba pojmać prowokatorów, którzy dokonali napadu na polski konsulat.

Jeśli w najbliższych dniach państwo ukraińskie ich nie złapie to szef Służby Bezpieczeństwa Ukrainy Gricak, minister spraw wewnętrznych Awakow i prokurator generalny Ukrainy Łucenko powinni zostać zdymisjonowani.

 

„Niewątpliwie jest to prowokacja”- czytamy w mediach oficjalne wypowiedzi przedstawicieli władz Polski i Ukrainy.

Jest jednak pytanie:

 - Czyja to prowokacja?

I pada odpowiedź:

Najprawdopodobniej Kremla. Przecież toczy się rosyjsko – ukraińska wojna.

Ważne jest także inne pytanie:

Czy sprawcy tej prowokacji i wielu poprzednich zostaną kiedykolwiek schwytani przez istniejące przecież państwo ukraińskie?

I tu nasuwa się najbardziej realna odpowiedź na te pytania:

- Prowokacja polegająca na ostrzelaniu polskiego konsulatu w Łucku dokonali Sumerowie!

- Wszystkie poprzednie antypolskie prowokacje: akty wandalizmu i dewastowania pomników, w tym dwukrotnie w Hucie Pieniackiej prowadzą do prostego wniosku: trzecia strona bardzo chce skłócić Ukraińców i Polaków.

Władze Ukrainy twierdzą, że ta trzecia strona to przedstawiciele Kremla, ale nie mają najmniejszego zamiaru kiedykolwiek złapać tych kremlowskich prowokatorów, aby ich przykładowo ukarać.

Wielu jednak podejrzewa, a nawet jest przekonanych, że tymi prowokatorami dokonującymi zbezczeszczeń polskich pomników na Ukrainie są Sumerowie.

Dla każdego jest oczywiste, że nie tylko potomkowie Chazarów żyją na Ukrainie - i nawet wielu z nich jest w sferach rządzących, ale i Sumerowie przetrwali przez wieki właśnie tam i dzisiaj urządzają prowokacje zmierzające do skłócenia dwóch najbliższych sobie narodów słowiańskich: bratniego narodu polskiego i ukraińskiego.  

Ja jednak przypuszczam, że prowokatorami na Ukrainie wcale nie są Sumerowie!

I zdradzam wszystkim: to są Etruskowie!

Dotarli w czasach starożytnych drogą morską na współczesne ziemie Ukrainy i trwają tam w stanie utajonym realizując swoje niecne cele.

I jestem przekonany – władze Ukrainy nie złapią nigdy żadnego antypolskiego prowokatora.

A dlaczego? – można zapytać.

Odpowiedź jest bardzo prosta:

- Przecież jeszcze nikomu nie udało się złapać żadnego Sumera, czy Etruska!

Zgadzasz się ze mną?

Chyba nie przypuszczasz, że mogliby to uczynić Ukraińcy?

Opublikowano: 29.03.2017 13:07.
Autor: Zbigwie
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Cała Polska czyta wypociny niejakiego Seamana! "Niedawno ukazał się interesujący wpis: Grawicapy latają w kosmosie pióra znanego blogera Zbigwie, z wykształcenia fizyka". Znajdź ponad 100 moich notek na Forum Rosja-Polska. Mam bana u blogerów WITOLD JURASZ, MAIA14 i BOSON, ale on zupełnie nie posiada kindersztuby. Poetry&Paratheatre 2010 i 2013. image free counters
Free counters

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Niedawno niektórych uczonych rosyjskich ogarnął szok. Kamery wewnętrznego śledzenia w...
  • A w cerkwi Chrystusa Zbawiciela to senator kupił i zapalił świeczkę?
  • Przed soborem WAsyla Błogosławionego senator mógł kupić na prezent matrioszji z Putinem.

Tematy w dziale Polityka