Blog
Tak widzę to ja
Zdzislaw Sztorm
0 obserwujących 240 notek 247384 odsłony
Zdzislaw Sztorm, 15 czerwca 2012 r.

Ci wstrętni Rosjanie

 

Z dużym rozbawieniem czytam dziś teksty na S24. Trzy dni minęły od sławnego marszu „dzikich hord ze wschodu”, a wciąż pozostaje on absolutnie topowym wydarzeniem. Salonowi wolnomyśliciele wyraźnie nie mogą się pogodzić z tym, że to polscy chuligani sprowokowali burdy, atakując najczęściej pokojowo nastawionych Rosjan.

W łeb wzięły wszelkie misterne teorie o prowokacji i intrydze uknutej w gabinetach Łubianki, według których brygada ALFA wyposażona w sierpy i młoty miała dokonać rzezi niewiniątek i skompromitować Polskę w oczach świata. Miało być mordobicie, papierowe samolociki i kompromitacja rządu PO. Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze. Redaktor Gadowski, który zawsze wie wszystko najlepiej chyba do tej pory nie może otrząsnąć się z szoku. Do tego ten przedstawiciel Putina, który zamiast rozkręcać międzynarodową aferę, bezczelnie proponuje, aby w rocznicę zadymy reprezentacje rozgrywały towarzyski mecz. Aby 12 czerwca przeszedł do wspólnej historii nie jako dzień chuligana, ale dzień sportu. No podłość ludzka nie ma granic.

Nie dziwią więc pokraczne teorie o kibolach-zadymiarzach na usługach PO, podział kiboli na  dobrych i niedobrych i przeróżne dziwaczne i rozpaczliwe mutacje koncepcji ratowania teorii spisku.

Na zakończenie bonusik i cytat z Naszego Dziennika. Cytat –pomnik.

By Józef Szaniawski„(…)Oddaję ten tekst do druku we wtorek, kiedy,,kibice rosyjscy" dopiero zaczynają się gromadzić, i to akurat przed Muzeum Wojska Polskiego. To czytelna prowokacja! Mogli się przecież zebrać nieopodal, pod palmą w Alejach Jerozolimskich, albo od razu kilkaset metrów dalej - pod Stadionem Narodowym. Ale nie - chodzi o poniżenie Polaków, pokazanie swej siły bezwzględności i buty! Nie wiem, co się wydarzy, ale bardzo proszę pamiętać, że ja byłem przeciw.(…)"

Nie wiem jak inni, ale ja będę Pamiętał Panie Józefie.

Piątkowy bonus nr II.

Krwiożercze bestie na usługach Putina/Dzikie hordy ze wschodu (niech Was nie zmylą te pokojowe uśmiechy i zachowanie, my wiemy swoje) podczas marszu na stadion i szpaler pokojowo nastawionych patriotów polskich (niektórzy zamawiają 5 piw?) obserwujących wydarzenie.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K6lSekZtMrs

 


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

imageWilliam Turner - Snowstorm

"Każde nieszczęście w historii jest zapowiedziane; zawsze występują jakieś znaki na niebie, ostrzegające ludzi o niebezpieczeństwie. Rzadko ktokolwiek im wierzy." - Calek Perechodnik

Blog wyróżniony prestiżowym 37 miejscem na Liście Hańby Narodowej

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Autor Kiedy usłyszałem, że umarł, od razu pomyślałem o tym Twoim tekście. Mało rzeczy...
  • @historii-studentka Bardzo Pani dziękuję i cieszę się z Pani opinii :). Niestety w...
  • @somegreybloke Gmina ma pod opieką ponad 70 cmentarzy. Samo ich przekazanie nie rozwiązuje...

Tematy w dziale