39 obserwujących
683 notki
891k odsłon
261 odsłon

Żydzi uciekają z Niemiec

Wykop Skomentuj16

Żydzi z Dusseldorfu rozważają wyjazd z Niemiec. Powód? Rosnąca w siłę AfD, która zaskarbiła sobie miłość 13% Niemców i dalej zaskarbia. 

„Nietrudno dziś przewidzieć, że AfD nadal będzie rosnąć w siłę, a demokratyczne partie centrowe będą marginalizowane” - powiedział Oded Horowitz z gminy żydowskiej w Duesseldorfie.

No tak, był jakiś czas temu pokazywany w Niemczech film pt. "On wrócił" (Er ist wieder da) opowiadający o tym jak Führer po siedemdziesięciu latach wraca do Berlina. Niby bajka, ale obraz kręcony był ukrytą kamerą , z tego tytułu pokazał prawdziwe reakcje Niemców na spotkanie z dawnym ich wodzem. Widać było tę niegasnącą miłość i uwielbienie. Szokującą jest również scena kiedy to podstawiony przez reżysera "lewak" ubliża publicznie  "Hitlerowi". Ten w odpowiedzi podburza gapiów, a ci dokonują na "lewaku" wręcz samosądu.

To że nowy Hitler pojawi się w Niemczech, pisałem o tym na Salonie, będzie tylko kwestią czasu. Polityka Merkel wzbudziła hitlerowskiego upiora. Podniesiony do rangi przywódcy przejmie więc władzę i koszmar się powtórzy. Nie dziwię się więc, że Horowitz ze wspólnotą chce uciec z Niemiec póki czas. Podobnie czynili Żydzi niemieccy  w latach trzydziestych, nim ich dosięgły rozporządzenia Adolfa o sprzedaży często sporego własnego majątku państwu za przysłowiową markę. Oczywiście ktoś tych hitlerowców sponsorował, my wiemy kto, Żydzi wiedzą również, ale powyższe nie mieści się w żadna rubryka, w związku z tym, nasza prawda o tamtych czasach to przejaw wyjątkowego, szmatławego polskiego antysemityzmu.

Mam nadzieję, że nie dojdzie tylko do sytuacji jak dawniej, kiedy to dowożono ciężarówkami wystraszonych Żydów do granicy polsko-niemieckiej w Zbąszynie i kolbami karabinów przeganiano ich jak bydło na polską stronę. Wszystkich przyjęliśmy, nie strzelaliśmy do nich jak sowieci na Sanie. Niemcy kazali wowczas nieszczęsnym Żydom płynąć do Rosji wpław przez rzekę lub na tratwach, a Rosjanie po prostu ich wystrzelali jak kaczki nie pozwalając im w ten sposób przekroczyć  sztucznej granicy. To samo uczynili też Niemcy z tymi którzy próbowali zawrócić. No, a ponoć antysemityzm i mord żydowski mamy w oczach tylko my Polacy .

Czcigodni Żydzi kombinujcie więc tak. Uciekajcie do Izraela. W Polsce, mimo naszych szczerych chęci, nie ma już dla was miejsca. Wszystkie wolne luki zajęli bowiem wam Ukraińcy.

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale