42 obserwujących
753 notki
945k odsłon
472 odsłony

Sylwester z Dwójką się odbędzie

Wykop Skomentuj29

Tuż przed konferencją rządową opowiadającą o decyzji wprowadzenia godziny policyjnej w dniu 31 grudnia wrzuciłem na Salonie komentarz, że po Świętach będzie zakazany Sylwester, a jeszcze dużo wcześniej napisałem, że władza może zabronić nam świętowania Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Wszystkich Świętych, ale Sylwestra nie zabroni, bo Sylwester z Dwójką musi być.

Cóż, myliłem się, ale tylko w części. Sylwester będzie wprawdzie zakazany dla szarego Kowalskiego, bo dla niego w tym dniu zalecony jest  mandat i policyjna pała.

Co innego władza, tutaj zmian nie ma. Dlatego Sylwester z Dwójką się odbędzie, tyle że nie w Zakopanym, gdzie TVP dostałaby na bank za starania rządu ciupagą w plecy od wściekłych górali, ale zorganizowany zostanie... w amiteatrze w Ostródzie.

Jakby co teren też ładny, jest również szansa na śnieg.

O zorganizowaniu imprezy pt. "Sylwester z Dwójką" w Ostródzie  poinformował dzisiaj w TVP Info  prezes TVP Jacek Kurski, który przy okazji pobiadolił na antenie  nad losem Polaków, że w tak trudnych czasach nie mają oni szans na wspólną zabawę,  ale że skoro będą tego Sylwestra spędzać samotnie w domach, to TVP wychodzi im oczywiście naprzeciw z propozycją nie do odrzucenia, a tą będzie impreza zorganizowana w ostródzkim teatrze.

Jak mniemam z udziałem m.in. legendy polskiej muzyki rozrywkowej Zenka Martyniuka , a także z udziałem telewizyjnych cerlebrytów oraz rządowych notabli  w roli widzów dla których będzie czekał na zapleczu  bal sylwestrowy, bo nie sądzę aby mieszkańcy Ostródy dostali również na tę zabawę zaproszenia.


Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura