57 obserwujących
891 notek
1085k odsłon
  668   1

Projekt ustawy "STOP LGBT" trafił do Sejmu

Fundacja Życie i Rodzina, na czele której stoi Kaja Godek złożyła do kancelarii Sejmu 140 tys. podpisów pod projektem ustawy "Stop LGBT".

W projekcie ustawy głównym punktem jest zakaz organizowania parad równości. Niezgodne z prawem mają być wszelkie manifestacje, których celem jest: kwestionowanie małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny, propagowanie związków partnerskich, małżeństw jednopłciowych, adopcji i przysposobienia dzieci przez pary jednopłciowe czy innej niż heteroseksualna orientacji płciowej. W tym miejscu należy przypomnieć, że w zorganizowanej przez LGBT paradzie  w Amsterdamie maszerowali także pedofile.

W ustawie przewidziano także ochronę symboli religijnych. Z tego tytułu aktywiści LGBT stworzyli spec listę parafii, kościołów, w których zbierano podpisy pod projektem ustawy. Miejsca te były później atakowane wściekle przez homoseksualistów podczas ubiegłorocznego strajku kobiet.

Teraz wszystko w gestii posłów, choć osobiście wątpię aby Sejm  pochylił się na projektem, gdyż w zeszłym roku trzeba było bronić swoich praw  przed atakami aktywistów LGBT samemu bez wsparcia władz.


na podst. Media Narodowe

Lubię to! Skomentuj81 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo