59 obserwujących
1028 notek
1190k odsłon
  234   5

Czekając na wojnę...

Tylko wyglądać wojny i to nie takiej jak sobie wyobrażamy, daleko toczącej się od nas. To będzie wojna totalna, która ogarnie cały świat. Globaliści będący pod urokiem szatana, ci wielcy i ci maluczcy - także w Polsce - podjęli bowiem już decyzję.

Świat ma się skończyć. Kłamstwo udające prawdę, że ten świat jest złym i niewłaściwie zbudowanym właściwie widać od pandemii co raz wyraźniej i  wszędzie. Imperia duszą się w swoim sosie, coś z tym trzeba było zrobić. Wojna światowa więc musi być i będzie. Właściwie to wtargnęła ona już medialnie w każdy zakamarek naszego życia począwszy od moralności, przez służbę zdrowia i ekonomię  skończywszy na religii. Nasza rzeczywistość zapełniła się rozbuchanymi przedstawicielami cywilizacji śmierci ktorzy sączą nam jad do serca i ucha.

Kto by pomyślał wtedy, kiedy PO leciało mordą w błoto, np. że pro narodowy PiS tak perfidnie Polaków zdradzi, że tak ochoczo wykona polecenie globalnych i wykończy na swoim terenie w/g nakazanego globalnego rozdzielnika, korzystając przy tym z kłamliwej propagandy o pomocy zdrowotnej, blisko 200 tysięcy Polaków? Obecnie przymierzają się natomiast do wykończenia z nakazu globalnych kolejnej transzy ludzkiej, tym razem za pomocą mrozu i zapewne także głodu. Być może gdzieś tam w kuluarach zakłada się, że tegoroczna zima będzie na tyle mroźna, a ceny żywności i opału na tyle niebotyczne, że nie ma powodu męczyć się ze szczepionkami i polowaniem, chociaż info o nich musi pozostać w obiegu jako rodzaj bata.  Natura przecież sama przyjdzie sprawcom z pomocą: wystarczy tylko odciąć ludzi od źródeł ciepła, wcześniej zakazać im żyć jak setki lat żyli, a później zwyczajnie nie dopełnić zobowiązań wobec nich zwalając wszelkie winy na czynniki od rządzących  niezależne.

Jaki z tego morał? Wielu z nas znowu umrze przed czasem, już nie tyle z powodu wcześniejszego zaszczepienia się, ile  z powodu zbliżającego się zimna, głodu oraz braku funduszy. 

PCh24 wzburzyło się ostatnio np. że zostali zblokowani na tydzień przez You Tube, bo nadali film o Billym Zbawcy, w którym on sam się przyznawał się do zbrodni jakie popełnił a nawet je promował. Dziwię się protestom, bo przecież tubka to platforma prywatna, więc mają prawo robić co im się żywnie podoba. Jeśli nie chcesz być pogryziony przez złego psa, to nie wsadzaj ręki do klatki. Mało kto to rozumie, ale wielu dąży aby klatkę w ramach tolerancji otworzono. Imperia starym wzorem skoczyły więc sobie do oczu korzystając z mięsa armatniego jakim jest Ukraina. Wojna prowadzona jest pod kątem skasowania gospodarczego Rosji aby korzystać z jej syberyjskich zasobów naturalnych. Tylko więc patrzeć jak Moskwa podupadnie, ale nie za sprawą zdrady Paryża, tylko za sprawą... Pekinu. Wierzę bowiem święcie w słowa Matki Bożej, że kiedy będą głosili w świecie, iż zapanował pokój wojna wybuchnie  właśnie znienacka na Dalekim Wschodzie. Pekin w stylu niemieckim zaatakuje podstępnie atomem Rosję. Ten czas się zbliża szybkimi krokami, bo i wojna na Ukrainie się pomalutku wygasza. Nikt nie wierzy? Nie musi. Słowa moje są pewnie teraz niczym listek na wietrze, ale może kiedyś ktoś je sobie w obliczu wybuchu wojny Rosja-Chiny przypomni.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale