3 obserwujących
271 notek
59k odsłon
116 odsłon

Problem LGBT

Wykop Skomentuj6

Problem LGBT

Jest ostatnio „wielki” problem spektakularnych akcji podejmowanych przez aktywistów LGBT (tj. NGO-sy zajmujące się tym tematem).

Dotyczy to np. atrap tablic informacyjnych („strefa wolna od LGBT”) do miejscowości, gdzie podjęto uchwały przeciwko szerzeniu ideologii LGBT lub przystrajania pomników w tęczowe flagi LGBT.

Wydaje się, że wszyscy unikają mówienia prawdy na ten temat, a zwłaszcza władze (rząd).

Spróbuję zatem naświetlić ten temat opierając się na różnych doniesieniach dziennikarskich.

Trzeba oczywiście zastosować metodę: „Idź tropem pieniędzy”.

W Polsce korzystamy z wielu zagranicznych źródeł pomocowych, gdzie warunkiem otrzymania pieniędzy, dotacji, kredytów, jest wspieranie NGO-sów działających na rzecz LGBT, ideologii LGBT – są zatem pieniądze do wydania, i są ludzie, którzy takie NGO-sy tworzą i muszą się wykazać odpowiednią działalnością w tym kierunku.

Według informacji w różnych źródeł Rosja ma bardzo proste rozwiązanie tego problemu: funkcjonowanie NGO-sów finansowanych z zagranicy jest zakazane.

W Polsce wszyscy: władza, dziennikarze, itd. wolą udawać półgłówków: pieniądze z zagranicy bierzemy i udajemy wielkie oburzenia, że NGO-sy finansowane z tych pieniędzy robią to, co mają jawnie zapisane w swoich statutach.

Taka polityka!


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo