Nic nowego pod słońcem
prawda boli?!
3 obserwujących
453 notki
92k odsłony
  165   2

Kowid

Kowid

Ponieważ nie wszyscy mają czas i możliwości na to, aby głębiej poznać temat wirusa #kowid, który śledzę na Twitterze, chcę tutaj podzielić się swoją wiedzą i wątpliwościami.

Info pochodzi głównie od lekarzy i ogólniej osób zaangażowanych w ochronę zdrowia, niezależnych wolontariuszy sceptycznych wobec tej globalnej #plandemia, #scamdemia, albo jak to inaczej można nazywać, np. Dr. Robert Malone, wynalazca metody mRNA szczepionek.

Wszystkie osoby i instytucje zaangażowane w agitację pro-szczepienną #kowid: politycy, lekarze, media, itp. otrzymują z tego tytułu pieniądze, dodatki #kowid-owe (korupcja), więc nie są wiarygodni.

Tzw. pan-demia wirusa #kowid wydaje się bardziej kwestą polityki społecznej niż medycyny, bardzo często mówią o niej skorumpowani politycy, których wiedza jest oparta jedynie na propagandzie, a którzy ignorują rzeczywiste już dostępne statystyki.

Oczywiście jest na temat wirusa #kowid dużo tzw. fakenews-ów, tj. info nieprawdziwych, fałszywych, więc postaram się oddzielić to, co może być wątpliwe i bezzasadne.

Temat można podzielić na zagadnienia:

1. Problem samego wirusa i chorób nim spowodowanych;

2. Problem wykrywania wirusa i diagnozowania tych chorób;

3. Problem sposobu przeciwdziałania wirusowi i tym chorobom.

Ad 1. Niektórzy twierdzą, że wirus #kowid został stworzony w chińskim laboratorium Wuhan dla celów wojskowych, a ten instytut pseudo-medyczny był/jest obficie sponsorowany ze źródeł amerykańskich (Dr. Anthony Fauci dyrektor NIAID jako sponsor).

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Institute_of_Allergy_and_Infectious_Diseases

Wirusa tego nikt nie widział, nawet naukowcy opierają się tylko na następczych objawach chorobowych.

Wirus ten powoduje u człowieka (podobno też u niektórych zwierząt) niezbyt śmiertelną chorobę grypo-podobną, która często przebiega bez-objawowo, często nie pozostawiając żadnych trwałych następstw poza naturalną odpornością immunologiczną.

Ad 2. Testy PCR - drogie, które są stosowane masowo do wykrycia wirusa #kowid i chorób #kowid-pochodnych:

• zostały wyskalowane wirusem grypy i odpowiednio wzmocnione - ponieważ samego wirusa #kowid nie udało się wyizolować;

• wyniki testów zależą od sposobu obróbki pobranego od pacjenta wymazu;

• są niewiarygodne, często dają wyniki fałszywie pozytywne.

Powstają nowe rodzaje szybkich testów wirusa #kowid, ale PCR pozostaje testem podstawowym.

Ad 3. Dr. Robert Malone twierdzi, że tworząc ten rodzaj szczepionki, pomylił się, nie przewidział, że powstające tam białko kolca (spike) będzie szkodliwe nie tylko dla wirusa, lecz także dla zdrowia pacjenta, któremu podano tę szczepionkę.

Producenci tych szczepionek nie chcą wziąć żadnej odpowiedzialności za swój wyrób w związku z ewentualnymi NOP-ami (Niepożądany Odczyn Poszczepienny).

https://stopnop.com.pl/smierc-covid/

Wyszły na jaw także fałszerstwa na etapie testowania tych szczepionek, które nie jest jeszcze ukończone, więc zmuszanie ludzi do tego eksperymentalnego szczepienia jest przestępstwem konstytucyjnym (art.39 Konstytucji RP).

Nie ma żadnej oficjalnie zalecanej profilaktyki przeciw temu wirusowi i chorobom nim spowodowanym (praktycznie i nieoficjalnie: witamina D, cynk, witamina C).

Ani tego wirusa, ani chorób przez niego spowodowanych, się nie leczy - tanimi i łatwo dostępnymi środkami (amantadyna, iwermektyna, HCQ, itd.) - lecz jest presja władzy na stosowanie tylko i wyłącznie drogich szczepionek.

Według uczciwych statystyk NOP-y i zgony z powodu szczepienia anty-#kowid występują o wiele częściej niż hospitalizacje i zgony z powodu samego wirusa #kowid i chorób przez niego wywołanych - szczególnie uwzględniając statystyki krajów o bardzo wysokim stopniu wyszczepienia, jak Izrael czy Anglia - wina zrzucana jest przy tym na tych, którzy się nie zaszczepili.

Problemy zdrowotne po zaszczepieniu to głównie zakrzepy i problemy z sercem.

Wszystko to wskazuje, że szczepienia anty-#kowid to nowa odmiana dawno znanej "rosyjskiej ruletki" z co najmniej jedną kulą w magazynku, gdy strzela się kolejno aż do skutku śmiertelnego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rosyjska_ruletka#:~:text=Rosyjska%20ruletka%20%28ros.%20%D0%A0%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F%20%D1%80%D1%83%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0%29%20%E2%80%93%20gra%20hazardowa%2C,przeciwnikiem.%20Od%20samob%C3%B3jstwa%20gr%C4%99%20t%C4%99%20odr%C3%B3%C5%BCnia%20prawdopodobie%C5%84stwo%20%C5%9Bmierci.

Wobec takiego stanu rzeczy "operację #kowid" można nazwać:

1. globalnym oszustwem, złodziejstwem i korupcją, drenowaniem pieniędzy przez władze z poszczególnych krajów, które są przekupywane przez producentów tych szczepionek;

2. zamachem władzy na zdrowie publiczne, w tym szczególnie zdrowie dzieci.

Władze w Polsce np. kupiły i nadal kupują kilkakrotnie więcej tych szczepionek niż wynika z liczby mieszkańców, co świadczy o determinacji władzy w kontynuacji tego przestępczego procederu.


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale