Nic nowego pod słońcem
prawda boli?!
3 obserwujących
514 notek
98k odsłon
  144   0

Putin

Putin

Obecnie w Polsce dominuje odgórnie narzucona politycznie propaganda pisowska pro-banderowska i anty-rosyjska.

Propaganda pisowska szczepionek #Kowid okazała się korupcją i ludobójstwem Polaków, co sugeruje, aby z dużą ostrożnością przyjmować to, co robi ten rząd pisowski w Polsce.

Chcę tutaj zatem zebrać urywki info z Twittera od różnych kont (osób?), które kwestionują tą wszechobecną, zewsząd wylewającą się propagandę.

Wiarygodność tych info jest niepotwierdzona, ale razem tworzą one pewną całość w miarę spójną.

Dla każdej z tych info trzeba zatem przyjąć słowo "podobno", są one dość ogólne, bardziej lub mniej pewne:

1. Ukraińscy banderowcy zabijają w regionach donbasu od 2014 roku cywilnych rosjan oraz tych ukraińców, którzy nie są anty-ruscy - zabili już około 14-15 tys. rosjan - operacja specjalna (wojenna) rosji przeciwko banderowcom jest zatem obroną i pomstą za zabitych rosjan, którzy byli obywatelami ukrainy.

2. Ukraińskie masowe zbrodnie wojenne i cywilne na Polakach to np.:

- rzeź jeńców po bitwie pod Batohem;

- koliszczyzna;

- Wołyń 1943 i Małopolska Wschodnia.

3. W 1939 ukraińcy zabijali wycofujących się żołnierzy polskich.

4. Udział ukraińców w rzezi Woli w czasie powstania warszawskiego.

5. Nazizm ukraiński - dywizja SS Galizien.

6. Obecnie ukraińcy czczą swoją banderowską przeszłość i bestialskich ideologów i przywódców.

7. Rosja miała umowę oficjalną z NATO, że Ukraina pozostanie strefą neutralną militarnie - NATO nie dotrzymało tej umowy i tajnie weszło na Ukrainę.

8. Na terenie Ukrainy w starożytności istniało państwo żydów chazarskich, dążeniem żydowskim obecnie jest usunąć ludność ukraińską przez podsycanie tej wojny i wysiedlenia, aby stworzyć nowe państwo żydowskie.

9. Putin wyraźnie stwierdził, że ta operacja jest przeprowadzana przez rosję także w imieniu Polaków zabijanych przez banderowców właściwie od początku 2 wś.

10. Putin wyrzucił z Rosji kilka banków żydowskich, czego Usrael mu nie może darować, bo chce nadal eksploatować Rosję gospodarczo.

11. Putin nie jest głupi i nie zamierza podbijać świata - to raczej Usrael ma ambicje narzucić światu wzorem rzymskiego "pax romana" amerykański "pax americana".

12. Putin wydaje się wysyłać wobec Polaków sygnały uspokajające i pojednawcze.

13. Według mnie obecnie dla Polaków banderowcy są dużo większym zagrożeniem niż sowieci.

14. Rozkazy chyba idą z Usraela, tak jak w przypadku śmiercionki, dlaczego wszyscy (wszystkie rządy światowe) je wykonuja - nie wiem - chyba chodzi o międzynarodowe powiązania finansowe i towarzyskie, ewentualnie masońskie - juz Trudeau pokazywał, że oni muszą się trzymać razem, bo jak jeden padnie to reszta poleci, na tt pokazują ładne zdjęcie, gdzie ci wszyscy przywódcy stoją razem i się obejmują, i po kolei ich wykreslaja, gdy wylatują ze swoich rządów, nazywają to: gra w 10 murzynkow, jak u Agaty Christie.

-


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale