54 obserwujących
5649 notek
1979k odsłon
  291   1

Tusk to prawdziwy kaskader

Okazuje się żę Donald Tusjk to prawdziwy kaskader, ktoremu nic na przewzkodzie stanąć nie może i podejmie się każdego zadania, a my biedne żuczki nie jesteśmy w stanie nadążyć z komentowaniem.

Niedługo Tusk powie, że robił wszystko, co mógł, nawet  walczył pod Grunwaldem. Ciekawe tylko po której stronie.

Miałem nie zajmować się Tuskiem, bo szkoda klawiatury. Ale to skojarzenie mnie rozbawiło, a potem przyszły następne.

Ale chyba na Grunwaldzie się nie skończy i zdetronizowany król Europy niedługo przyzna się do tego, że to on kanał przez mierzeję przekopał i pokazał Ruskim gest Kozakiewicza..

To że Tusk umie przenosić się w przeszłość to rzecz oczywista. Ale ostatnio rozwinął swe umiejętności i wybrał się w przyszłość by sprawdzić cenę chleba w zimie 2023 r. Potwierdziły się prognozy, że cena osiągnie 30 zł.

W międzyczasie Tusk zgłosił akces do chrześciaństwa, istnieje tylko  niejasność do którego - do tego nowoczesnego, które wyśwuięca lesbijki i pedałów na pastorów, czy do tego bardziej tradycyjnego. W każdym razie, nasz bohater przechodzi krzyżową drogę, na którą skazał go nie kto inny jak Jarosław Kaczyński. Czy więc to Kaczyński będzie tym, który Tuska ukrzyżuje ?

Ino czekać, a wystąpi Tusk w szranki z Mahometem, wybierze się w pielgrzymkę do Mekki, gdzie ogłosi się allatoyahem i przeprowadzi reformację islamu.

Ktoś zaserwował w prasie  zgrabną formułkę, że  w tzw. III RP mamy elitę wystruganą z banana. Osobnicy tacy jak Tusk i jego ferajna tezę tę znakomicie potwierdzają.


Lubię to! Skomentuj31 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale