57 obserwujących
5839 notek
2024k odsłony
  418   2

Wariaci przejmują s24

Wariaci podbijają salon24. Z tym, że są różne warianty wariactwa,mniej lub bardziej ewidentne.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę produkcje takich blogerów jak @GPS, który twierdzi, że państwo jest źródłem niewoli, to od razu widzimy doktrynera, bo gdyby państwo było dysfunkcjonalne, to by ta instytucja zanikła pod wpływem ewolucji biologicznej lub też kulturowej.

Mamy też blogera @doku, tu też widać  kolejnego dogmatyka, który uczepił się jednej wyrwanej z kontekstu idei wolnego rynku i wszędzie na tej dychawicznej szkapie jeździ.

Mamy też wariatkowo, czyste wariatkowo polityczne, którego najwybitniejszym reprezentantem jest bloger @Echo, emocjonalnie zwichrowany na punkcie błędnie rozumianej polityki. W tej rubryce mieści się  cała plejada emocjonalnie zwichrowanych błaznów, cyników czy prostych złośliwców oraz mizantropów.

Wreszcie ostatnio ujawnił się kolejny nawiedzony antysemityzmem komentator @imago-mundi, który jakimś cudem godzi twierdzenie, iż to Żydzi wywołują obecne kłopoty zmierzając do obalenia naszego zachodniego, chrześcijańskiego świata z innym twierdzeniem głoszącym, że chrześcijaństwo jest doktryną czy systemem błędnym bo założonym przez Żydów  w celu opanowania świata.

Jak tak dalej pójdzie, to s24 będzie mógł przeniesć się do Tworek.

Są też blogerzy, którzy poważnie traktują swoję obowiązki i piszą do rzeczy, ale tu też zdarzają się ludzie myślący bardzo dogmatycznie i schematycznie i uważąjacy odmienne  poglądy i krytykę za kamień obrazy jak @ Krzysztoæ J. Wojtas. Koledze Wojtasowi grozi, że będzie ewoluował w kierunku @GPSa, a szkoda.

Lubię to! Skomentuj51 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale