zetjot zetjot
78
BLOG

Systematyczny, dynamiczny marsz do przodu

zetjot zetjot Polityka Obserwuj notkę 5

https://www.salon24.pl/u/maciej-beger/1292432,zmiana-polityki-gospodarczej-po-2015-roku-kula-u-nogi-gospodarki-czy-jej-sila-napedowa-nowe-badanie-naukowcow-z-uw

Bardzo dobrze, że taka analiza się pojawiła, bo stawia kropkę nad i.

Obserwując politykę, posunięcia polskiego rządu, reakcje na kryzysy, a przede wszystkim to co widać na ulicy, nie miałem wątpliwości, że rząd obrał dobry kurs, który przyniósł wymierne, spektakularne rezultaty. dzięki którym Polska osiągnęła poziom 80% średniej unijnej.

A to boli przeciwników, zarówno w kraju jak i za granicą, bo wyrasta dynamiczny, groźny konkurent, którego starają się przydusić. Gdyby nie zmarnowane kadencje rządów postkomuny, to bylibyśmy blisko 100% albo  nawet powyżej.

Mamy więc zdecydowany państwowy marsz do przodu. Idee marszów zdobywają zwolenników, realizując mój postulat obywatelskiej mobilizacji, Ważnym przełomem okazały się marsze papieskie. Tusk też chciałby na tej fali popłynąć i zorganizować marsz 4 czerwca. Zapomniał nieborak, ż czym taki marsz mógłby się kojarzyć. Zatopi go fala, fala obciachu.

Marsz Nocnej Zmiany to jest to. Pod hasłem: "nie chcemy pisowskiego wzrostu, pisowski wzrost jest be".

Te oceny potwierdzają inni analitycy:

https://www.salon24.pl/newsroom/1303751,dr-artur-bartosiewicz-w-salon24-wyprzedzimy-wielka-brytanie-i-nie-bedziemy-mieli-litosci

Szczególnie interesujące są głosy z Wielkiej Brytanii, zapowiadające, że Polska prześcignie Wielką Brytanię w poziomie zamozności.

zetjot
O mnie zetjot

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka