45 obserwujących
4755 notek
1702k odsłony
187 odsłon

Lewica sięga po psychiatrię polityczną

Wykop Skomentuj3

Wiadomo nam, tu, w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie się kończą procesy, które inicjuje lewica. Wzorcem z Sevres jest tu zawsze sowietyzm. Jest jednak pewna drobna różnica – sowieci wprowadzali rozmaite nowinki, ale musieli uważać, kierując państwem, by niektóre z tych nowinek, jak kwitnąca tuż po rewolucji sławetna wolna miłość czy wolnomysślicielstwo, nie rozsadziły im państwa. Więc stawiali granice wybrykom. Na wybryki monopol miało państwo.


Lewica zachodnia, w odróżnieniu od sowietów, tych problemów nie ma, może wyprawiać najdziksze swawole, bo wiadomo, że jak coś sknoci, to odpowiedzialność przerzuci na inne siły polityczne, które będą się musiały zmagać w efektami ich poczynań.


Lewica amerykańska wzorem nauki radzieckiej i jej psychiatrycznego odgałęzienia, które wynalazło schizofrenię bezobjawową i psychuszki dla niepokornych dysydentów, postanowiła tropić zaburzenia psychiczne Donalna Trumpa. Już jakiś czas temu udało się im oficjalnie zadeklarować, że homoseksualizm chorobą nie jest, więc znalezienie odchyleń psychicznych u DT to dla nich pestka.


https://wpolityce.pl/polityka/360626-amerykanscy-psychiatrzy-pogwalcili-wlasny-kodeks-zawodowy-byle-pognebic-trumpa


Skoro może być demokracja liberalna, ludowa czy socjalistyczna, czemu psychiatrzy mieliby się ograniczać ? Niech żyje psychiatria polityczna, demoliberalna czy jakakolwiek inna.


Nie mam najmniejszych wątpliwości, że w przypadku lewicy mamy do czynienia z mechanizmem wyparcia i projekcji i to właśnie dlatego lewicy jak najbardziej przydałby się psychiatra.Popatrzmy:


https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/360936-zakaz-uzywania-w-szkole-wyrazenia-przed-chrystusem-to-nic-nowego-kiedys-zlikwidowano-caly-kalendarz

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo