6 obserwujących
130 notek
101k odsłon
214 odsłon

KORWIN miał rację w sprawie kandydatury BOSAKA

Wykop Skomentuj10

..i mówię to z wielką sympatią do Pana Krzysztofa!

Niestety, odżegnywany od czci i wiary Korwin miał rację, wyszedł przy tym ponad partykularny interes i własne ego (ouch!), oferując partii,  którą stworzył, najlepsze szanse na sukces w wyborach prezydenckich 2020.

Dziamborowi woda sodowa uderzyła do głowy, chociaż na jego sukces składa się raczej polityczna kalkulacja (że niby wyborcy lepiej postrzegają nadwagę niż niski wzrost?) a nie charyzma czy relewantny dorobek. Oczywiście, nie jest wsiowym głupkiem w tej grupie, jeśli pozwolimy sobie na takie porównanie, ale na pewno ...sarną (korzystając z metafory Pana Prezesa), której tłumaczono , jakie są benefity istnienia wilka ( nomen omen). Ale sarna jak to sarna -  nie zrozumiała... Innymi słowy, Dziambor spieprzył swoją chorą ambicyjką i małym rozumkiem polityczną kalkulację dobrze ugruntowaną w socjotechnice wyborczej.

Trudno, stało się.

Braun praktycznie z bloków startowych mógłby z fajerwerkami powalczyć o prezydenturę. Klimat dojrzał do rzeczy spektakularnych, a Braun byłby w stanie to pociągnąć bezbłędnie, dobrze balansując interes Konfy.

Pan Krzysztof Bosak, niestety zaczyna odczuwać ciężar odpowiedzialności w roli , którą przyszło mu odegrać. Mówię o nieszczęsnym wywiadzie udzielonym w RMF FM. Dał się odpytywać jak uczniak , zaczął odpowiadać jak uczniak, chociaż w wszedł w paszcze lwa.

Pytania o życie osobiste, tzw. "słabe strony" etc. na tym etapie już powinny być przygotowane. Musi też walczyć o swoją godność , bo reprezentuje już całą partię i nadzieje Polskiej Prawicy Patriotycznej.

Panie Krzysztofie, jest Pan , w moich oczach Panem Wołodyjowskim polskiej polityki.

Wierzę , że Pan sobie poradzi.

Konieczny będzie 'coaching' w warunkach' hostile interview', public speaking, strong PR support.

Pańska godność i wartość wynika w tym momencie z faktu, że najpewniej 10-15 % społeczeństwa już dziś utożsamia się z polityką , którą z takim sukcesem Pan uprawia.

Go, Bosak 2020!


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale