22 obserwujących
1241 notek
908k odsłon
  128   2

Pakt Łukaszenka-Tusk?

Napięcie na naszej granicy z Białorusią jest stopniowo eskalowane. Dzisiejszej nocy, pierwszy raz od niepamiętnych czasów w stronę służb strzegących naszych granic padł strzał ze strony służb obcego państwa. Ten fakt winien zrzucić wszelkie wewnętrzne spory na plan dalszy. Od tej sytuacji, jeśli Mińsk nie zaprzestanie stopniować eskalacyjnych działań zostaje już tylko zranienie, zabicie lub porwanie naszego żołnierza lub pogranicznika. Takie zagrożenia stoi przed nami. 

Co w tej sytuacji robi kreujący się na lidera opozycji Donald Tusk? Atakuje polski rząd, dokładnie w tym samym momencie stara się mobilizować ludzi do uderzenia w niego, do protestów. Dąży do jego osłabienia. 

Dlaczego teraz, dlaczego dziś? Ktoś powie. To przez wyrok Trybunału Konstytucyjnego.

Odpowiem-bzdura. TK w tej materii od czasów prof. Safjana orzeka po tej samej linii orzeczniczej. I nie może orzec inaczej jeśli nie chce podważyć konstytucji naszego kraju. 

Art. 8.

1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej. 

Czy Donald tego nie wie? Nawet jeśli tego nie wie, to ma mądrzejszych od siebie doradców. Teściowa zapewne mu to przeczytała, wiec Donald to wie...

Więc dlaczego to robi? Dlaczego współgra z Łukaszenką? Dlaczego podpuszcza tych biednych i naiwnych ludzi by protestowali w niedzielę?

Łukaszenka zbiera ściągniętych ludzi przy naszej granicy, Donald zbiera ściąga ludzi na swój wiec. Obaj przeciw rządowi RP. 

Jeśli w nocy z soboty na niedzielę nastąpi kolejny stopień eskalacji ze strony Białorusi, będziemy znać prawdę.  Dowiemy się czy Donald nie dowiedział się od Merkel że na dwa fronty nikt nie wygrał... 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale