zuberegg zuberegg
212
BLOG

Oni wykorzystali pedofilów, nie tylko wobec JPII

zuberegg zuberegg Polityka Obserwuj notkę 15
Służby i partia komunistyczna korzystały z działalności pedofilów, kryły i nadal kryją. To wynika z ich teczek. Dlaczego więc ci ludzie są do dziś bronieni?

Po słynnym już tvnowskim  paszkwilu w którym starano się ubrudzić Sw. Jana Pawła II, wszystkim dyskutującym umknął jeden ale za to najważniejszy wniosek. 

Paszkwil ten oparty jest o sbeckie teczki oraz wypowiedzi księży agentów służby komunistycznej. Komunistyczne służby wiedziały kto jest pedofilem, gdzie, kiedy krzywdził dzieci. Służby nie tylko wiedziały, same lokowały pedofilów w Kościele, zakonach i chroniły ich by osiągnąć dwa cele; zaszkodzić Kościołowi i zbierać informacje. Wszyscy księża pedofile z filmu Sekielskich byli agentami komunistycznych służb. 

Bezpieka oczywiście nie robiła tego samopas, wykonywała polecenia PZPR oraz Moskwy dla których Kościół oraz papież Polak był głównym wrogiem. 

Co z tego wszystkiego wynika?

Służby i partia komunistyczna korzystały z działalności pedofilów, kryły i nadal kryją. To wynika z ich teczek. Dlaczego więc ci ludzie są do dziś bronieni? Dlaczego zaprasza się ich partię do paktu senackiego? Dlaczego Tusk chce im zwracać odebrane przywileje? Dlaczego zaprasza się ich do TV? Tych ludzi należy jak najszybciej usunąć z przestrzeni publicznej, odebrać im wszystkie świadczenia, które należy przekazać ofiarom pedofilów. Nie mogły one wtedy uzyskać pomocy ponieważ pedofile byli chronieni przez służby i PZPR, jako użyteczni w walce z Kościołem.

To są jedyne właściwe wnioski jeżeli dajemy wiarę teczkom oraz agentom służb komunistycznych.

zuberegg
O mnie zuberegg

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka