Nasza Klasa zostanie zamknięta. To koniec pewnej ery

Pxhere
Pxhere
Nasza klasa, kiedyś jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych, zostanie zamknięty. Każdy miał tam konto.

Nasza klasa zostanie zamknięta

Nasza klasa - portal społecznościowy, na którym kiedyś niemal wszyscy mieli swoje konta, zostanie zamknięty. Administrator Serwisu NK.pl – Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zdecydował, że wypowiada całość usług Serwisu NK.pl z zachowaniem 2-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Użytkownicy portalu Nasza Klasa otrzymali dziś smutną wiadomość od portalu: z dniem 27 lipca 2021 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu NK.pl. Podstawą wypowiedzenia jest zamknięcie portalu, jednak już od dzisiaj nie jest możliwe założenie nowego konta.

Długa historia Naszej Klasy

Polski serwis społecznościowy Nasza Klasa został otworzony dla użytkowników w listopadzie 2006 roku. Na Naszej Klasie rejestrowały się miliony i przed erą Facebooka, była to naprawdę prężnie działająca i szybko rozwijająca się platforma.

Na szkodę Naszej Klasy portal Zuckerberga okazał się dużo atrakcyjniejszy niż polski serwis, dlatego użytkownicy szybko zaczęli przenosić się na Facebooka. Niedługo później Nasza Klasa stała się właściwie martwym portalem, z którego korzystali już nieliczni.

Co z kontami użytkowników?

Po 27 lipca konta użytkowników Naszej Klasy znikną, a ich dane osobowe zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy do ich dalszego przetwarzania.

Internauci wytykają właścicielowi Naszej Klasy, że zmarnował potencjał serwisu, który, nie stracił użytkowników tylko ze względu na mocnego rywala.

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości