Agresywne zachowanie kierownika targowiska. Były radny PiS pobił się ze sprzedawcą

Agresywne zachowanie Karola Wojtasika. fot. Youtube
Agresywne zachowanie Karola Wojtasika. fot. Youtube
Na Targowisku przy Szosie Chełmińskiej doszło do przepychanek i bójki pomiędzy kierownikiem Karolem Wojtasikiem, a jednym ze sprzedawców. "Zjeżdżaj stąd, bo zabiję" - mówił kierownik targowiska, który sprawę zgłosił policji.

Karol Maria Wojtasik to były radny PiS, który pracuje obecnie w miejskiej spółce “Urbitor”. Został kierownikiem działu targowisk miejskich. Zasiada też w radzie nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego “Gniewkowo” sp. z o.o.

Bójka z udziałem kierownika Targowiska Chełmińska

Nerwowa sytuacja zaczęła się od blokowania wstępu na targowisko dwóm mężczyznom przez kierownika Działu Targowisk w Urbitorze Karola Wojtasika - pisze portal tylkotorun.pl.

– Ten pan nie miał prawa handlować i wchodził siłą – opisuje sytuację Karol Wojtasik. Obserwatorzy z kolei zwracają uwagę na agresywne zachowanie kierownika.

– (…) Agresywnie rzuca się do sprzedawców. Czy tak właśnie powinien zachowywać się kierownik targowiska miejskiego? – pytają w mediach społecznościowych.

– Nie będę komentował tej sprawy, ponieważ będą podjęte odpowiednie czynności wobec pana, który mnie zaatakował. Złożyłem już zawiadomienie na policję – podkreśla Karol Wojtasik w komentarzu dla toruńskiego portalu.

Agresywne zachowanie Karola Wojtasika

Do bójki doszło wczoraj na Targowisku przy Szosie Chełmińskiej. Wszystko zarejestrowane zostało na nagraniu, które trafiło do mediów społecznościowych.

"Łapcie tu filmik który pokazuje jak zachowuje się kierownik targowiska na szosie chełmińskiej -kradnie towar sprzedającym (około 500 koszy truskawek) wraz z pomocą straży miejskiej -agresywnie rzucą się do sprzedawców Czy tak właśnie powinien zachowywać się kierownik targowiska miejskiego? Udostępniamy niech idzie po całym Toruniu" - napisał Hubert Jankowski, który opublikował wideo na Facebooku.

Można je obejrzeć tutaj:


Czytaj dalej:

KJLubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka