Sąd Rejonowy zamieszcza przepis na grillowanego bakłażana. O co chodzi?

flickr/woodleywonderworks
flickr/woodleywonderworks
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe zaskakuje ciekawymi przepisami na grillowanego bakłażana i nie tylko. Na stronie Sądu Rejonowego na Facebooku kuchennych inspiracji nie brakuje.

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe na Facebooku

Na facebookowej stronie Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe zaczęły się w ostatnim czasie pojawiać materiały, które swoją tematyką niewiele mają wspólnego z obszarem działalności sądów.

Na fanpage'u zaczęły się bowiem pojawiać przepisy np. na grillowanego bakłażana czy karmelowy popcorn z chleba. Wszystko wygląda naprawdę smakowicie, jednak o co w tym wszystkim chodzi?

" target="_blank">

Zobacz także:

" target="_blank">

Strona Sądu Rejonowego przejęta przez miłośników kulinariów

Powyższe treści można oglądać na fanpage'u Sądu Rejonowego od kilku dni. Zaniepokojeni wysłaliśmy wczoraj do sądu pytanie, skąd tak niecodzienne treści na stronie poważnej instytucji. Nie otrzymaliśmy jeszcze w związku z tym pytaniem odpowiedzi, jednak już dziś na stronie internetowej Sądu można było zobaczyć informację.

Kierownictwo sądu poinformowało, że doszło do przejęcia strony, a treści zamieszczane na stronie na Facebooku nie są autorstwa pracowników instytucji.

Poinformowano również, że sprawa została zgłoszona do Prokuratury i że fanpage był prowadzony poza siecią sądu, z prywatnych komputerów i tel. komórkowych.

Jak zapewnia kierownictwo, wszystkie dane, którymi dysponuje sąd są bezpieczne i nie doszło do żadnego wycieku.

image

Choć treści, które pojawiały się w ostatnich dniach na facebookowym profil sądu nie mają zbyt wiele wspólnego z jego działalnością, sprawiły użytkownikom sporo rozrywki.

Ostatecznie niejedna osoba mogła skorzystać z przepisów zamieszczonych na stronie, dlatego mamy nadzieję, że przepisy okazały się tak smaczne, na jakie wyglądają.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo