TVP znowu to zrobiła. Kolejny dzień z Truman Show w Telewizji Polskiej

TVP3 Białystok
TVP3 Białystok
Eksperci i osoby wypowiadające się w sondach ulicznych dla TVP często odgrywają różne role. Manipulacje, których dopuszcza się telewizja publiczna mało kogo jeszcze dziwią, choć i tak dla wielu osób jest to jedyne medium informacyjne. Tym razem w TVP pracownica Lasów Państwowych wystąpiła jako „turystka Anna”.

W podwójnej osobie

W "Obiektywie" TVP3 Białystok mogliśmy oglądać ostatnio materiał dotyczący Lasów Państwowych. Wypowiedziała się w nim enigmatyczna "turystka Anna", która później okazała się pracownicą działu promocji i mediów Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

Wypowiedź Anny Poskrobko - pracownicy Lasów Państwowych znalazła się w materiale wyemitowanym w „Obiektywie” TVP3 Białystok 6 lipca. Dotyczył on otworzonego przez Lasy Państwowe serwisu Czaswlas.pl, gdzie znajdują się informacje dotyczące najciekawszych turystycznie miejsc i obiektów.

W filmie widać jak Anna Poskrobko korzysta podczas wycieczki z aplikacji na smartfonie.

- Chciałabym poznać ścieżki dydaktyczne. Zobaczyć, co ma do zaoferowania nadleśnictwo, czego mogę się przy okazji po drodze nauczyć, co mijam po drodze, co oferuje mi ten las - mówiła Anna Poskrobko.

Zobacz także:

Kolejna rola Anny Poskrobko

Dziesięć dni po emisji materiału z "turystką Anną" Anna Poskrobko wystąpiła jako pracownica Lasów Państwowych - w pracowniczym mundurze.

Sprawę opisał YouTuber Obywatl Kane:

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj95 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura