Okrągły jubileusz senatora Libickiego w Salon24! Z którego wpisu jest najbardziej dumny?

Jan Filip Libicki w Salon24!
Jan Filip Libicki w Salon24!
Gościem w programie "Jastrzębowski Wyciska" jest senator Koalicji Polskiej PSL Jan Filip Libicki. Świętujemy jego okrągły jubileusz 2000 wpisów w naszym serwisie!

Najważniejszy wpis senatora Libickiego

Senator Jan Filip Libicki napisał już 2000 tekstów w Salon24! Jaki wpis uważa za najistotniejszy? Najważniejszy dla niego jest tekst pt. "Po decyzji papieża w sprawie "starej" mszy. Czy Franciszek wypycha nas z Kościoła?". Polityk porusza w nim bardzo ważny dla siebie temat. Tekst cieszył się też dużą popularnością w serwisie, podobnie jak inne wpisy naszego blogera.

Jest to komentarz do decyzji papieża Franciszka unieważniającej decyzje swoich dwóch poprzedników. Chodzi o zakaz sprawowania tzw. mszy trydenckiej w kościołach parafialnych.

- To był dla mnie najistotniejszy wpis, bo dotyczył rzeczy bardzo osobistej - powiedział senator. - Kościół jest obecnie najważniejszy w moim życiu - dodał. - Jest mi smutno, bo udział w tej liturgii zbudował moje zaangażowanie w Kościół, ale nie jestem antypapistą. Może taki papież bardziej trafia do ludzi i to jest część Bożego planu. Nie chcę Panu Bogu w karty zaglądać - stwierdził polityk. 

Czytaj też: Dziś 85. urodziny papieża Franciszka. Orędownika Kościoła ubogiego

Oglądaj rozmowę z senatorem Libickim: 


Czytaj dalej:


KJ
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka