Najman zapewnia, że gala MMA VIP jednak się odbędzie. Nie zgadniecie, gdzie

Marcin Najman i "Słowik" (w środku).
Marcin Najman i "Słowik" (w środku).
Marcin Najman w najnowszym filmiku potwierdził organizację gali MMA VIP. Miejscem freakowych walk ma być Warszawa. Do kontrowersyjnego wydarzenia, którego twarzą jest były szef mafii pruszkowskiej Andrzej Zieliński ps. "Słowik", dojdzie 5 marca.

- Oficjalnie! Gala MMA VIP-4 odbędzie się w Warszawie. I ta lokalizacja nie ulegnie zmianie - powiedział były zawodnik MMA, współorganizator gali Marcin Najman. Jak dodał, sprzedaż biletów ruszy w najbliższy poniedziałek. Nie chciał jednak ujawnić dokładnego miejsca wynajętego na czas MMA VIP. 

Zobacz: Stanowski kontra Najman w Wieluniu. Burmistrzowi Okrasie nie przeszkadza "Słowik"


Dotychczas włodarze MMA VIP starali się zorganizować galę w Pruszkowie i Wieluniu. Za każdym razem wybuchała afera i rezygnowano z pierwotnych planów. Do Wielunia wybrał się osobiście Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego, który nagrał wywiad z burmistrzem Pawłem Okrasą. Samorządowiec wyznał w rozmowie, że wydałby zgodę na udostępnienie miejsca nawet na zjazd pedofili po odsiadkach. W taki sposób odpowiedział na pytanie Stanowskiego, jak zareagowałby, gdyby dziennikarz poprosił o wynajem obiektu w Wieluniu. Ostateczne polityk wycofał się z wydanej zgody na MMA VIP. 

Czytaj:

Federacje MMA na celowniku nie tylko ABW

Najman współpracuje z dawnym szefem mafii pruszkowskiej. Gangster włodarzem MMA VIP

Z Najmanem współpracuje Andrzej Zieliński ps. "Słowik", herszt mafii pruszkowskiej. Gangster pojawił się na gali zapowiadającej wydarzenie w masce, którą później Najman wylicytował na operację chorego dziecka w kwocie 20 tys. złotych. 

GW

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport