Polka, która wraca po dwóch latach przerwy wraca do UFC zaskoczyła swoją rywalkę na face to face. Źródło: Joanna Jędrzejczyk/Instagram
Polka, która wraca po dwóch latach przerwy wraca do UFC zaskoczyła swoją rywalkę na face to face. Źródło: Joanna Jędrzejczyk/Instagram

Olśniewający strój Joanny Jędrzejczyk. Polka zaskoczyła Weili Zhang

Redakcja Redakcja Sporty walki Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
Polka, która wraca po dwóch latach przerwy wraca do UFC, zaskoczyła swoją rywalkę na face to face. Joanna Jędrzejczyk pojawiła się na prezentacji w obcisłej sukni i butach na obcasie. Weili Zhang natomiast postawiła na sportowy dres.

Joanna Jędrzejczyk nie uczestniczyła w pojedynkach MMA od ponad dwóch lat. Polka ostatnią walkę stoczyła w marcu 2020 roku, gdzie po fenomenalnym starciu uległa Weili Zhang. Wielu ekspertów twierdzi, że rywalizacja pomiędzy obiema zawodniczkami na gali UFC 248 była jedną z najlepszych w historii kobiecego MMA. 

Chinka mogła poczuć się nie swojo 

Dziś odbyła się prezentacja zawodników przed galą UFC 275. Polka Joanna Jędrzejczyk skrzyżowała rękawice z Chinką Weili Zhang. Panie stoczą między sobą rewanżowy pojedynek. W pierwszej konfrontacji lepsza okazała się "Magnum", jak będzie tym razem?

"JJ" opublikowała na swoim Instagramie fragment z face to face. Widać na nim, że Polka słynąca z robienia show na prezentacjach, pojawiła się w obcisłej, kolorowej sukience i w butach na obcasie. Weili Zhang, która ubrana była sportowy dres mogła poczuć się trochę nieswojo. 


"Twarzą w twarz po raz pierwszy od dwóch lat. Absolutnie żadna z nas się nie podda, więc spodziewam się walki od dzwonu do dzwonu. Lecimy WeiliZhang" – napisała w poście Joanna Jędrzejczyk. 

UFC 275. Kiedy i gdzie oglądać? 

Gala UFC 275 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego w Singapurze. Oprócz wspomnianej walki Jędrzejczyk-Zhang w walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pas mistrzowski wagi półciężkiej pomiędzy broniącym po raz pierwszy tytułu Gloverem Teixeirą, a pretendentem Jirim Prochazką. Co ciekawe, zwycięzca prawdopodobnie swój następny pojedynek w obronie pasa stoczy z Janem Błachowiczem, który pokonując Aleksandara Rakića ustawił się pierwszy w kolejce do mistrzowskiego tytułu.

W co-main evencie wydarzenia Valentina Shevchenko położy na szali złoto wagi muszej, stając w szranki z Tailą Santos.

Gala w Polsce rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę – 11/12 czerwca – o godzinie 00:30. Kartę wstępną będzie można obejrzeć na pośrednictwem eFortuna.pl lub na FightPass. Natomiast karta główna wraz z pojedynkiem Joanny Jędrzejczyk od godziny 4:00 będzie transmitowana na Polsat Sport. 

Pojedynek Polki z Weili Zhang przewidziany jest na około godzinę 5:00. 

MP

Czytaj dalej:Komentarze

Inne tematy w dziale Sport