Seksafera w Olkuszu: Starosta z PiS ma romans z lokalnym aktorem?

Budynek Starostwa Powiatowego w Olkuszu.
Budynek Starostwa Powiatowego w Olkuszu.
Środowiska LGBT informują w mediach społecznościowych, że starosta olkuski ma romans z lokalnym aktorem. Sprawa miała wyjść na jaw po tym, jak żona aktora wynajęła prywatnego detektywa, będąc przekonana, że zdradza ją z inną kobietą.

Bart Staszewski pisze o aferze w Olkuszu

Informację przekazał na Twitterze aktywista LGBT Bart Staszewski.  "Żona lokalnego aktora zleciła detektywowi śledzenie swojego męża, gdyż podejrzewała, że zdradzą ją z jakąś babą. Jakież było zdziwienie żony, gdy się okazało, że jednak nie z babą, tylko ze starostą olkuskim z PiSu" - napisał.

Olkusz huczy o sprawie od kilku tygodni

Na lokalnej grupie facebookowej z Olkusza plotki o staroście pojawiły się już w połowie lipca. Na początku sierpnia przybrały na sile. Według przekazywanych informacji domniemany kochanek starosty olkuskiego mieszka w Gorenicach, ma żonę i dzieci, często gra na gitarze na rynku w Olkuszu.

Lokalni politycy PiS nie komentują afery

Niektórzy sugerują, że za ujawnieniem seksafery może stać Paweł Piasny, który był poprzednim starostą olkuskim, ale został odwołany. Od 2019 roku tę funkcję pełni Bogumił Sobczyk, bliski współpracownik Jacka Osucha, wiceministra sportu.

Internauci piszą także, że Sobczyk ostatnio nie pokazuje się publicznie, przestał także udzielać się w mediach społecznościowych. Ze strony Starostwa w Olkuszu oraz lokalnych struktur PiS nie ma na razie żadnego komentarza w tej sprawie.

ja

Czytaj także:

Polska powinna pozwać Niemcy o reparacje wojenne? Brytyjski poseł nie ma złudzeń

Nocna awantura w Słupsku. Adwokat raniła nożem 2 mężczyzn i pijana próbowała odjechać

Dziennikarze zadzwonili do oprawcy, który obciął genitalia ukraińskiemu żołnierzowi

Hartman odniósł się do wypadku polskiego autokaru w Chorwacji. Zaczepił abp. Gądeckiego
Lubię to! Skomentuj177 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka