Premier Finlandii Sanna Marin na nowym filmie z imprezy. Fot. Twitter/World Updates Live
Premier Finlandii Sanna Marin na nowym filmie z imprezy. Fot. Twitter/World Updates Live

Sanna Marin zdecydowała się na radykalny krok. Nowe informacje o premier Finlandii [WIDEO]

Redakcja Redakcja Świat Obserwuj temat Obserwuj notkę 79
Premier Finlandii poinformowała w piątek, że poddała się testowi na obecność narkotyków po pojawieniu się nowego materiału filmowego, na którym Marin tańczy z fińską gwiazdą muzyki pop.

Kolejne nagranie zostało ujawnione po tym, jak 36-letnia Sanna Marin znalazła się pod medialnym ostrzałem po upublicznionej imprezie z jej udziałem. Politycy opozycji naciskali od paru dni, że premier Finlandii powinna powinna zrobić test antynarkotykowy.

Polecamy:

Woś: Kicz polskiej proeuropejskości

Zmarła najstarsza Polka. Morawiecki o śp. Tekli Juniewicz

Premier Finlandii zrobiła test antynarkotykowy

Na konferencji prasowej w piątek Sanna Marin poinformowała, że w piątek zrobiła test na obecność narkotyków w organizmie. Wyniki będą dostępne w przyszłym tygodniu.

Premier Finlandii po raz kolejny zaprzeczyła doniesieniom, jakoby kiedykolwiek brała narkotyki. I powiedziała reporterom: „Nie zrobiłam nic nielegalnego”.

Kolejne nagranie z Sanną Marin

W piątek w internecie opublikowano nowe nagranie z przyjęcia, w którym uczestniczyła premier Sanna Marin. Media piszą o jej intymnym tańcu z popularnym piosenkarzem w fińskim klubie nocnym.

Fiński dziennik "Iltalehti" podaje, że autentyczność została potwierdzona w kilku źródłach i wykonano je około czwartej w nocy w klubie nocnym Teatteri w Helsinkach. Wcześniej premier Marin odpowiadała dziennikarzom, że pierwsze nagrania pochodziły z prywatnej imprezy i ubolewa, że zostały upublicznione.

W Teatteri Marin bawiła w strefie VIP - zdaniem dziennikarzy. Premier tańczyła do piosenki "I Gotta Feeling" zespołu Black Eyed Peas. Jej partnerem był Olavi Uusivirta, popularny fiński piosenkarz i autor tekstów. W pewnym momencie mężczyzna "przyciska twarz do szyi Marin" - pisze "Iltalehti".

KW

Czytaj dalej:

Za starą monetę z PRL zapłacą dziesiątki tysięcy zł. Kolekcjonerzy polują na nią od dawna

Eksperci PKO BP nie mają złudzeń. Czeka nas duże rozczarowanie

Pieniądze Polaków zagrożone. PKN Orlen wydał komunikat

Mandat na grzybobraniu może wynieść 500 zł. O wpadkę bardzo łatwo

Tusk komentuje zachowanie premier Finlandii. Przypomniał urodziny Radia Maryja

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka