TVP ogłosiła co z Sylwestrem Marzeń. Jest już porozumienie, poznaliśmy lokalizację

Wykonawcy podczas organizowanego przez Telewizję Polską koncertu "Sylwester Marzeń z Dwójką", 1 bm. na górnej Równi Krupowej w Zakopanem. (amb) PAP/Łukasz Gągulski
Wykonawcy podczas organizowanego przez Telewizję Polską koncertu "Sylwester Marzeń z Dwójką", 1 bm. na górnej Równi Krupowej w Zakopanem. (amb) PAP/Łukasz Gągulski
TVP porozumiało się z władzami Zakopanego i tym samym "Sylwester Marzeń" znów odbędzie się w stolicy polskich Tatr. Potwierdzili to właśnie przedstawiciele Telewizji Polskiej i władz samorządowych Zakopanego.

TVP ogłosiła lokalizację Sylwestra Marzeń

Widzowie TVP znów dostaną możliwość powitania Nowego Roku, oglądając "Sylwester Marzeń" organizowany na Równi Krupowej w Zakopanem. Komunikat w tej sprawie pojawił się na stronie Centrum Informacji TVP.

Tym samym tradycji stało się za dość - Zakopane od lat jest lokalizacją sylwestrowych wydarzeń TVP. 

Jak ustalił Business Insider Polska, koszt organizacji "Sylwestra Marzeń" może przekraczać nawet 10 mln zł. Jeśli chodzi o miasto, to Zakopane partycypować w kosztach imprezy, jednak prawdopodobnie za środki zbliżone do zeszłorocznej imprezy. Według medialnych doniesień w 2021 roku miasto przeznaczyło na organizację "Sylwestra Marzeń" ok. miliona złotych.

Sylwester Marzeń TVP. Kto wystąpi w Zakopanem?

Szczegółowe informacje na temat organizacji tego wydarzenia przedstawiciele TVP i władz Zakopanego mają przekazać w specjalnym komunikacie.

Nie wiadomo na razie, kto wystąpi na tegorocznym "Sylwestrze Marzeń" ani kto będzie gwiazdą wieczoru. Jak wynika z ustaleń portalu wirtualnemedia.pl na razie można się spodziewać występu Zenka Martyniuka, gwiazdy discopolo.

SW

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj54 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura