Wielkie wyzwanie przed rodziną Romana Giertycha. Żona prosi o modlitwę

Barbara i Roman Giertychowie w Dzień Dobry TVN w 2017 roku.
Barbara i Roman Giertychowie w Dzień Dobry TVN w 2017 roku.
Barbara i Roman Giertychowie mają czwórkę dzieci: Marię, Karolinę, Leona i Alicję. Najmłodszą z córek czeka poważna operacja. Żona Romana Giertycha udostępniła w mediach społecznościowych wpis, w którym prosi o modlitwę.

Córka Giertychów będzie mieć operację

"Jutro moja córeczka Alicja (9 lat) ma operację serduszka. Długo na nią czekała…" - napisała Barbara Giertych. "Pamiętajcie proszę o niej" - dodała, wklejając ikonkę złożonych rąk. "Wiem, że wszystko będzie dobrze" - napisała żona mecenasa.

Ten wpis udostępnił również Roman Giertych. Natychmiast posypały się w komentarzach dobre słowa i życzenia, nawet od osób, które na co dzień z poglądami mecenasa nie mają po drodze.

"Zawsze w takich sprawach trzymam kciuki! Będzie dobrze!" - napisała Kataryna.

"Zdrowia dla Alicji, Pani Barbaro!" - dodał publikujący na Niezależna.pl Tȟašúŋke Witkó.


Kim jest Barbara Giertych

Barbara i Roman Giertychowie są prawnikami. Poznali się w 1993 r. na zjeździe Młodzieży Wszechpolskiej. Ślub wzięli 5 lat później.

Barbara Giertych na początku swojej kariery specjalizowała się w prawie kościelnym, a konkretniej w unieważnianiu małżeństw. Później jednak zajęła się także prawem cywilnym, a w 2018 r. na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego obroniła doktorat. Od wielu lat pracuje razem z mężem w kancelarii.


Barbara i Roma Giertychowie mają czwórkę dzieci: 22-letnią Marię, 18-letnią Karolinę, 12-letniego Leona i 9-letnią Alicję Antoninę.

ja


Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj110 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości