Anna Lewandowska pojawi się w programie "Dzień dobry TVN". fot. Anna Lewandowska/Facebook
Anna Lewandowska pojawi się w programie "Dzień dobry TVN". fot. Anna Lewandowska/Facebook

Lewandowska dołącza do "Dzień dobry TVN". Zacznie się już w styczniu

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 24
Anna Lewandowska pojawi się w programie "Dzień dobry TVN". Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl od nowego roku w popularnej śniadaniówce Lewandowska zaprezentuje swój plan treningowy "Healthy & Active". W programie nie zabraknie też tematów dotyczących zdrowego stylu życia.

Anna Lewandowska w Dzień dobry TVN

Plan "Healthy & Active" wystartuje we wtorek 3 stycznia w „Dzień dobry TVN” i zacznie się od treningu na żywo, który poprowadzi Anna Lewandowska. Przez cały miesiąc trenerka ma występować w studiu "Dzień dobry TVN". W programie nie zabraknie też tematów dotyczących zdrowego stylu życia i spotkań z ekspertami.

"Healthy & Active" to kompleksowy plan treningowy. Zawiera treningi na żywo z Anną Lewandowską na jej profilu na Instagramie oraz koncie YouTube, blisko 1000 minut treningów w aplikacji „Diet and Training by Ann”, a także bezpłatne porady na temat zdrowej diety, probiotyków, pielęgnacji oraz wskazówki, jak wytrwać w noworocznych postanowieniach.

Trening Lewandowskiej na nowy rok

"Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień - zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie. Lista wymówek jest długa - praca, dzieci, inne obowiązki, zbyt krótki dzień lub brak wsparcia i zrozumienia ze strony bliskich" - mówi Anna Lewandowska, cytowana przez Wirtualnemedia.pl.

"Poza motywacją do aktywności fizycznej i planem treningowym, w przygotowanym wyzwaniu będziemy również kłaść duży nacisk na to, aby wytrwać w noworocznej zmianie i utrzymać zdrowe nawyki. Aktywność fizyczna to inwestycja, która zawsze wyjdzie nam na zdrowie" - przekonuje Anna Lewandowska.

"Od lat obserwujemy konsekwencję z jaką Anna Lewandowska promuje zdrowy tryb życia. Takie działanie wpisuje się także w misję naszego programu. Chcemy nie tylko dostarczać naszym widzom rozrywki, ale także edukować, zachęcać do zmiany i troski o własne zdrowie, bo to jedna z najcenniejszych rzeczy" - mówi Dorota Malesa, szefowa programu „Dzień dobry TVN”.

Czytaj dalej:

SW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj24 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości