Wersów jest obserwowana na Instagramie przez ponad 3 miliony fanów. fot. YouTube.com
Wersów jest obserwowana na Instagramie przez ponad 3 miliony fanów. fot. YouTube.com

To ona depcze po piętach Ani Lewandowskiej. Nazywa się Sowa

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 8
Ania Lewandowska może poczuć się zagrożona. Jak podaje międzynarodowy portal starngage badający popularność celebrytów, trójka polskich gwiazd najczęściej obserwowanych na instagramie to Robert Lewandowski, Ania Lewandowska, oraz Weronika Sowa. Kim jest Weronika Sowa, z czego zasłynęła, i czy ma szansę przegonić Anię Lewandowską w popularności?

Wersow. Rośnie popularność Weroniki Sowy z Ekipy

Weronika Sowa znana lepiej jest pod swoim internetowym pseudonimem Wersow. Młoda influencerka jest obserwowana na Instagramie przez ponad 3 miliony fanów, co zapewnia jej trzecie miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich gwiazd tego portalu - zaraz po Ani Lewandowskiej. 

Wersow urodziła się 31 sierpnia 1996, a jej internetowa kariera rozpoczęła się w 2013, gdy założyła swój kanał na YouTube. Prawdziwym przełomem w jej życiu było dołączenie do projektu "EKIPA", który prowadził jej chłopak, znany youtuber Karol "Friz" Wiśniewski. Wersow błyskawicznie zdobyła dużą sławę - "EKIPA" była prawdziwym hitem serwisu YouTube, a filmiki na których grupa przyjaciół stawia sobie wyzwania i prezentuje swoje codzienne przygody były oglądane przez miliony polskich widzów. 

Mimo to, że "EKIPA" ogłosiła oficjalnie zakończenie działalności w sierpniu 2022, popularność Wersow nie słabnie. Na swoim kanale na YouTube, który śledzi 2,3 miliona fanów, młoda gwiazda prezentuje filmiki dotyczące makijażu i mody, a także vlogi z jej życia. Nagrała również kilka utworów muzycznych, z których najpopularniejszy jest jej kawałek z Hot16Challenge 2 - akcji zorganizowanej w 2020, która miała na celu finansowanie walki z koronawirusem. 

Ile zarabia Weronika Sowa

Mimo, że sama gwiazda podała kwotę zarobku ze swojego kanału na YouTube jako 50 000 zł miesięcznie, nieoficjalnie mówi się, że po uwzględnieniu pieniędzy otrzymywanych za współpracę z różnymi markami, może to być nawet ponad 100 tysięcy złotych miesięcznego przychodu - Weronika niewątpliwie żyje bardzo luksusowo i pokazuje, że do sukcesu można dojść także w młodym wieku!

Jej konto na Instagramie, obserwowany przez 3 miliony fanów, jest trzecim największym polskim profilem tego portalu. Weronika posiada również konto na TikToku z 2,8 mln obserwujących. Jest to niewątpliwie gwiazda, która mimo młodego wieku, może pochwalić się ogromną rzeszą oddanych fanów - czy influencerka ma szansę w najbliższym czasie pobić popularność Anny Lewandowskiej i zająć drugie miejsce na liście największych polskich gwiazd Instagrama? 

Weronika pozostaje w związku ze swoim długoletnim partnerem, Frizem - jak para youtuberów zdradziła w lipcu tego roku, planują ślub! Gwiazda w rozmowie z portalem Pudelek zdradziła szczegóły wymarzonej ceremonii: "Na pewno chciałabym za granicą i nie chciałabym, żeby było mega dużo ludzi. Chciałabym skromną uroczystość z najbliższymi". Internetowa celebrytka nie kryła w wywiadzie radości - "Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać". 

Salonik

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj8 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości