Bartosz Opania w mundurze, fot. Facebook/profil Bartosza Opani.
Bartosz Opania w mundurze, fot. Facebook/profil Bartosza Opani.

Opania zdobył się na odważne wyznanie. Nie jest już aktorem

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 37
Bartosz Opania był niegdyś bożyszczem kobiet. Przystojny aktor czarował z ekranu, jednak w pewnym momencie zaczął coraz gorzej wyglądać. Przybierał też na wadze. Aż w końcu rzucił granie. I to po 17 latach kariery! W tym roku ponownie zaczął się pojawiać w przestrzeni publicznej. Udzielił wywiadu, w którym przyznał się do walki z depresją. Ostatnio zaskoczył wszystkich ogłaszając, że został żołnierzem Obrony Terytorialnej.

Bartosz Opania i jego depresja. "Choroba dużo mi zabrała"

Opanię juniora Polacy kojarzą przede wszystkim z serialu „Na dobre i na złe”, w którym grał doktora Latoszka ze szpitala w Leśnej Górze.

- Nie chciałbym epatować tą sytuacją w żaden sposób, ale ponieważ jest to dosyć poważny problem społeczny i ludzki... Generalnie byłem chory na depresję i ta choroba bardzo dużo mi zabrała. Chciałbym namówić wszystkich, aby pochylali się nad takimi osobami, byli bardzo czujni, bo to jest naprawdę bardzo przewlekła, ciężka choroba – wyznał rok temu. 

Opania został żołnierzem

Na szczęście rok 2022 był dla niego przełomowy. Aktor zaczął wracać do zdrowia, poczuł się stabilnie i… został żołnierzem 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Ukończył również kurs korespondenta wojennego. Wszystko przez agresję Rosji na Ukrainę.

- W momencie, kiedy napadli, zdecydowałem, że muszę być bliżej wojskowości, muszę się czegoś nauczyć. Wstąpiłem do Obrony Narodowej i potem większość z nas, kiedy powołano WOT (Wojska Obrony Terytorialnej), znalazło się w jego szeregach – wyznał aktor.

Bartosz Opania - dzieci

Na szczęście Bartosz Opania nie zrezygnował całkowicie z pracy aktora. Obecnie jeździ po Polsce, grając w spektaklach teatralnych. Być może podejmie próbę powrotu na ekrany.

Bartosz Opania jest synem znanego aktora Mariana Opani. Ma żonę Agnieszkę, z którą ma córkę Julię, oraz trzech synów: Maksymiliana, Filipa i Jakuba.

Salonik

Czytaj też:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj37 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości