Grażyna Torbicka. Fot. Adam Kumiszcza / CC BY 3.0
Grażyna Torbicka. Fot. Adam Kumiszcza / CC BY 3.0

Polki chcą wyglądać jak Grażyna Torbicka. Jej sekret urody jest prosty

Redakcja Redakcja Moda i uroda Obserwuj temat Obserwuj notkę 17
Ma 63 lat i gdzie się nie pojawi, tam zachwyca. Grażyna Torbicka, legenda telewizji, jest ikoną stylu, nienagannego wyglądu. Nic dziwnego, że Polki chcą wyglądać jak ona. Potwierdzają to specjaliści medycyny estetycznej. Często słyszą od swoich klientek: chcemy być piękne jak pani Grażyna Torbicka. Co ciekawe, sama zainteresowana twierdzi, że nie korzysta z żadnych zabiegów.

Grażyna Torbicka - sekret urody

- Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem – wyznaje Torbicka w wywiadach.

Polecamy:

A to znaczy, że wcale nie męczy się na siłowniach. Za to spaceruje długo i regularnie. Jak zaznaczają lekarze idealne jest robienie minimum 5 km dziennie. A to wcale nie jest dużo.

Co jeszcze? Jakieś specjalne eliksiry?

- Nie używam jakiś wyjątkowych kosmetyków. Od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików – dodaje gwiazda telewizji i podkreśla, że trzeba się kierować przede wszystkim zdrowym rozsądkiem.

Torbicka się nie przejada

Jedną z głównych zasad jest to, że Torbicka unika nadmiernego jedzenia, nie przejada się. Lepiej jeść mniejsze porcje i robić to częściej. Co ciekawe – wcale nie unika deserów, a wręcz czasem sobie na nie pozwala. Ma na to prostą radę: - Spożywam na przykład tylko połowę deseru. Nie lubię się przejadać. Zawsze zwracam uwagę na ilość porcji na talerzu.

Kim jest Grażyna Torbicka?

Kim jest Grażyna Torbicka?

Gwiazda telewizji jest jedna z bardziej rozpoznawalnych i szanowanych prezenterek i dziennikarek w Polsce. Swoją karierę zaczęła w TVP w 1985 r. Od lat jest związana z filmografią i kinem. Tworzyła przez lata swój autorski program „Kocham kino”. ostała dyrektorem artystycznym Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym.

Jest córką prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski i działacza piłkarskiego Henryka Loski.

Od 1981 żona kardiologa Adama Torbickiego.

Salonik

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj17 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości