Rekordowe wyniki Salon24.pl
Rekordowe wyniki Salon24.pl

Rekordowe wyniki Salon24.pl

Redakcja Redakcja Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 75
W grudniu salon24.pl odwiedziło blisko milion dwieście tysięcy użytkowników (źródło Google Analytics). Wynik ten oznacza wzrost aż o 80% w ujęciu rok do roku. Warto też wspomnieć, że od chwili przejęcia serwisu przez nowego właściciela, urośliśmy już o kilkaset procent. Dziękujemy naszym czytelnikom i blogerom za wkład i zaufanie.

Od początku zmiany właścicielskiej, czyli kwietnia 2021, Salon24.pl urósł już blisko o 240%. Nasi użytkownicy miesięcznie generują już ponad 5 milionów odsłon.

Teksty, które miały znaczenie

Ale redakcje nie samymi statystykami żyją. Ważne jest to, że w minionym roku na łamach Salon24.pl opublikowaliśmy wiele tekstów, które miały realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Jako pierwsi informowaliśmy o niedociągnięciach po wprowadzeniu Polskiego Ładu i mniejszymi wypłatami dla nauczycieli i służb mundurowych. Drążyliśmy temat problemów z rozliczeniem działalności przez partie polityczne oraz nieprawidłowościach w wydawaniu publicznych pieniędzy. Dużym echem odbił się tekst dotyczący kulis rozłamu w ultrakonserwatywnym think-tanku.

Salon24 partnerem prestiżowych wydarzeń

W 2022 roku Salon24.pl był partnerem medialnymi wielu uznanych i cenionych imprez o ogólnopolskim i światowym zasięgu. Nasi dziennikarze prowadzili panele dyskusyjne m.in. na Europejskim Kongresie Samorządów w Mikołajkach, na Forum Gospodarcze w Karpaczu oraz Podlaskim Forum Gospodarczym w Białymstoku, kończąc na Europejskim Kongresie Sportu i Turystyki w Zakopanem.

Naszą wisienką na torcie było pierwsze, redakcyjne wydarzenie, zorganizowane w grudniu 2022 roku, czyli „Sportowe podsumowanie roku 2022.” W czasie debaty redakcyjnej, udało nam się zaprosić wybitnych sportowców. Wspominaliśmy i dyskutowaliśmy o sukcesach naszych sportowców, ale również o roli szkoleniowców, sponsorów i członków zespołu, których na co dzień nie widzimy w świetle fleszy, a których rola w sukcesach naszych gwiazd jest nieoceniona, a często pomijana.

Obejrzyj wideorelację z debaty "Sportowe Podsumowanie 2022":


Nie tylko biznes

Warto też wspomnieć o naszym wkładzie w wydarzenia i kampanie, które zwracały uwagę na ważne problemy, z którymi zmaga się coraz większa część społeczeństwa.

Byliśmy partnerem medialnym kampanii „Wypalenie Zawodowe na Celowniku”. W serii artykułów i webinarów, rozmawialiśmy z wybitnymi ekspertami o sposobach walki z tym zjawiskiem, które doskwiera wielu pracownikom.

W turnieju Championerzy, czyli programie kierowanym do młodzieży szkolnej, wraz z fundacją Druga Droga Mistrza, zachęcaliśmy najmłodszych do udziału w zajęciach sportowych. Pomagali nam w tym i motywowali młodych sportowców, mistrzowie i byli wybitni polscy zawodnicy, m.in. Monika Pyrek, Andrzej Supron, Witold Roman, Sławomir Szmal czy Leszek Blanik.

– Krok po kroku wypełniamy założenia naszej strategii, którą przyjęliśmy przy przejęciu Salon24.pl. – mówi Piotr Paciorek, redaktor naczelny salon24.pl. – Zaufanie jakim obdarzają nas czytelnicy i partnerzy komercyjni, to przede wszystkim zasługa zespołu, który tworzy naszą redakcję.

Ambitne plany salon24.pl na 2023

Salon24.pl nie zwalnia tempa i już w tym miesiącu zaczynamy redakcyjne testy nowego wyglądu Salon24.pl. Nowy widok, który będzie dostępny również dla blogerów, z pewnością uatrakcyjni korzystanie z serwisu.

red.

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie