Krzysztof Ibisz. Źródło: Instagram
Krzysztof Ibisz. Źródło: Instagram

Krzysztof Ibisz wystąpi w popularnym programie Polsatu w zaskakującej roli

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Karuzela z nazwiskami wokół kolejnej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” kręci się w najlepsze. Właśnie ogłoszono, że nową gwiazdą w popularnym show Polsatu będzie 58-letni Krzysztof Ibisz. Nie obejmie on jednak posady w jury. Po prostu zostanie śpiewającym uczestnikiem walczącym o wygraną.

Ibisz wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Nie ma już w „Twojej Twarzy Brzmi Znajomo” ani Katarzyny Skrzyneckiej, ani Piotra Gąsowskiego, ani też pupilka Niny Terentiew – Michała Wiśniewskiego. Pojawił się za to on – Krzysztof Ibisz, gwiazdor Polsatu od 23 lat! Jego nazwisko ma nieco uspokoić fanów, którzy tracą popularne nazwiska, a w zamian otrzymują lekko zapomnianych celebrytów.

Jak się okazuje, prezenter zgodził się na udział w programie już rok temu, ale w związku z narodzinami syna Borysa postanowił w najpierw poświęcić się nowo założonej rodzinie, a nie kolejnym obowiązkom. Jak twierdzą ludzie związani ze stacją, Ibisz dostał jedną z pierwszych propozycji do udziału w show. Nie wiedział nawet, że w TTBZ nastąpi trzęsienie ziemi. Tym samym Polsat prowadzony od tego miesiąca przez Edwarda Miszczaka daje sygnał, że niektóre gwiazdy stacji mogą być spokojne o swoje posady.

Jurorzy w  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kto jeszcze będzie rywalizować o zwycięstwo z Krzysztofem Ibiszem? Na razie wiadomo, że będzie to aktorka i piosenkarka Natalia Janoszek oraz piosenkarka Daria Marcinkowska znana jako Daria. Miejsce prowadzącego zajmie Maciej Rock. A w jury? Zgodnie z tym co mówił Michał Wiśniewski będą oszczędności. Z czterech zostanie tylko trzech. Nazwiska nowych gwiaz poznamy z pewnością niebawem, a całość spektaklu zobaczymy w telewizji wiosną.

Kim jest Krzysztof Ibisz? 

Ibisz to człowiek wielu talentów. Zaczynał jako aktor teatralny, a w 1993 r. trafił jako prezenter do TVP. Prowadził m.in. teleturniej „Czar par”. Próbował też swoich sił w polityce – w Polskiej Partii Przyjaciół Piwa i był posłem I kadencji. Po rozstaniu z Telewizją Polską krótko był w TVN, a by w 2000 r. związać się z Polsatem. Tam prowadzi programy rozrywkowe i jest prezenterem imprez organizowanych przez Polsat.

Ostatnio zadebiutował jako piosenkarz. W spocie reklamującym pastę do zębów Krzysztof Ibisz wciela się w gwiazdę muzyki dance, śpiewa piosenkę z refrenem „Uśmiech proszę! ON”.


Krzysztof Ibisz dwukrotnie się rozwodził. Pierwszą żoną była Anna Zejdler-Ibisz, z którą ma syna Maksymiliana. Z drugą Anną Nowak-Ibisz, syna Vincenta. W 2021 r. ożeni się z Joanną Kudzbalską i od roku ma z nią syna Borysa.

Salonik

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości