Piotr Gąsowski żegna się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". (fot. Facebook/Piotr Gąsowski)
Piotr Gąsowski żegna się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". (fot. Facebook/Piotr Gąsowski)

Piotr Gąsowski przestaje prowadzić popularny program w Polsacie. Emocjonalny wpis aktora

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 20
Piotr Gąsowski odchodzi z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak wskazał aktor, decyzję podjął w geście solidarności ze zwolnioną w środę jurorką programu, Katarzyną Skrzynecką. — Odchodzę wraz z Tobą — przekazał Gąsowski.

Gąsowski żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo"

W piątek w nocy Piotr Gąsowski opublikował wpis na Instagramie, w którym poinformował o swoim odejściu z programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

— Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla , „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! — napisał Gąsowski.

"Twoja twarz brzmi znajomo" - zmiany w obsadzie programu

W środę Katarzyna Skrzynecka dowiedziała się, że nie będzie już jurorką w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wcześniej stacja Polsat postanowiła też pożegnać się z innym jurorem – Michałem Wiśniewskim.

Portal Wirtualnemedia.pl podaje, że Gąsowski w przyszłym tygodniu miał spotkać się z władzami Polsatu. Na spotkaniu omówione miały być szczegóły na temat kolejnej serii programu.

— Niewykluczone, że również poinformowano by go o zakończeniu współpracy — czytamy.

Gąsowski prowadził program "Twoja twarz brzmi znajomo", wspólnie z Maciejem Dowborem od jego pierwszej edycji. W przeszłości, wspólnie ze Skrzynecką prowadził "Taniec z gwiazdami" na antenie TVN-u.

Pod jego wpisem informującym o odejściu z programu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu internautów jest wściekłych na zmianę jurorów ich ulubionego show. Część z nich już zadeklarowała, że nie będzie więcej oglądać "Twoja twarz brzmi znajomo".

Decyzje nowego dyrektora programowego Polsatu

Jak wskazują Wirtualnemedia.pl, zmiany w obsadzie programu mają związek z przyjściem nowego dyrektora programowego Polsatu, którym od 16 stycznia będzie Edward Miszczak, były dyrektor programowy TVN.  Zastąpi w tej roli Ninę Terentiew, która przejdzie do rady nadzorczej spółki. 

Michał Wiśniewski uważa, że zwolnienia były najprawdopodobniej decyzją Edwarda Miszczaka. - Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu. On teraz zarządza domem, jakim jest Polsat i robi to tak, by mu się dobrze pracowało i by miał dobre wyniki. Ma do tego pełne prawo, bo jest szefem stacji. Mnie w moim domu też nikt nie będzie mówił, jak mam go urządzać. Więc trzymam kciuki — powiedział artysta w rozmowie z "Faktem".

Jak dodał, "przede wszystkim życzę panu Miszczakowi, żeby nie zniszczył tego, co zbudowała Nina. Więc powodzenia! To są szczere życzenia, bo choć nie mam w tym żadnego interesu, muszę przyznać, że Nina Terentiew zbudowała fantastyczną telewizję".

18. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ma trafić na antenę wiosną. Nie wiadomo jednak, kto zasiądzie na fotelu jurora w zamian za Skrzynecką i Wiśniewskiego. Pozostali dwaj jurorzy programu to Małgorzata Walewska i Robert Janowski, zaś współprowadzącym pozostaje Maciej Dowbor.

RB

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura