Alicja Majewska rozzłoszczona na media. Wszystko przez plotki o jej zdrowiu

Alicja Majewska. Fot. Bieniecki Piotr - http://www.fototeo.pl / CC BY 3.0
Alicja Majewska. Fot. Bieniecki Piotr - http://www.fototeo.pl / CC BY 3.0
Słynna piosenkarka Alicja Majewska postanowiła odpocząć od aktywności zawodowej. To uruchomiło falę plotek na temat jej zdrowia. Artystka, znana między innymi z owocnej współpracy z Włodzimierzem Korczem, stanowczo przecina spekulacje.

Alicja Majewska - gwiazda polskiej estrady

Alicja Majewska jest gwiazdą polskiej sceny muzycznej od kilku dekad. Choć należy do pokolenia artystów, którzy debiutowali w „głębokim PRL”, dobrze radzi sobie również w świecie współczesnego show biznesu. Przez kilka sezonów oceniała utalentowanych seniorów w „The Voice senior” - muzycznym show TVP. Zajmowała fotel jurora od pierwszej edycji programu.

Polecamy:

W połowie listopada tamtego roku ukazał się kolejny krążek artystki, „Piosenki Korcza i Andrusa”. Na płycie Majewska śpiewa utwory napisane dla niej właśnie przez tych dwóch świetnie znanych polskiej publiczności autorów - Włodzimierza Korcza i Artura Andrusa.

Plotki o zdrowiu Alicji Majewskiej

Niedawno okazało się Majewska, że zrezygnowała z udziału w najnowszej, czwartej edycji, która trafiła na antenę w styczniu. Jak by tego było mało, media obiegła informacja, że piosenkarka ma zamiar zrobić sobie przerwę w koncertowaniu.

Chwilę później pojawiły się plotki, że zły stan zdrowia wokalistki przełożył się na takie decyzje.

Alicja Majewska odpowiada plotkarzom

W rozmowie z Plejadą Alicja Majewska skomentowała medialne doniesienia na swój temat. Potwierdziła, że robi sobie przerwę w występach. Ale będzie ona trwać zaledwie 10 dni – zaznaczył artystka.

„Jakie to dziwne, że mogę chcieć odpocząć” - ironizowała piosenkarka. „Tak, dużo pracuję i założyłam sobie, że przez dziesięć dni nie przyjmę żadnych koncertów, ale już w końcówce stycznia gramy i cały luty zajęty, marzec zajęty” - wyjaśniła.

”Bardzo intensywna wiosna” - wedle słów Majewskiej – to czas, gdy wyruszy w kolejną trasę koncertową promującą najnowszą płytę gwiazdy polskiej estrady.

KW

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura