Kubacki przekazał najnowsze wieści o chorej żonie

Redakcja Redakcja Skoki narciarskie Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
- Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp - przekazał fanom skoków narciarskich Dawid Kubacki. Żona sportowca walczy o życie w szpitalu

Dawid Kubacki wycofał się z zawodów Pucharu Świata, bo zdrowie najbliższej mu osoby jest najważniejsze. Kilka dni czekaliśmy na informacje o stanie zdrowia żony skoczka. Kubacki przekazał pierwsze dobre wieści. - Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony - napisał.  

Czytaj:

"Marta jest stabilna"

- Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - relacjonuje Kubacki na Instagramie. 

 

Wyrazy wsparcia dla Marty Kubackiej i rodziny skoczka

Marta Kubacka w ubiegłą niedzielę trafiła do szpitala pod opiekę kardiologów w związku z poważnymi zaburzeniami serca. Sportowiec zrezygnował z udziału w konkursie w Vikersund od razu, gdy tylko otrzymał tę wiadomość i wieczorem tego samego dnia był już z powrotem w kraju.

Do rodziny Kubackiego popłynęło wiele słów wsparcia, m.in. od prezydenta Andrzeja Dudy, premiera Mateusza Morawieckiego, Adama Małysza czy Międzynarodowej Federacji Narciarskiej i Snowboardu (FIS) oraz od innych skoczków. 


Fot. Zdjęcie Dawida Kubackiego ze szpitala/Instagram 

GW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj7 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport