Wschodząca gwiazda kina z poważnymi zarzutami

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Aktor Jonathan Majors został aresztowany. Na gwiazdorze "Creed III" ciążą poważne zarzuty. Został oskarżony o duszenie, napaść i molestowanie.

Jonathan Majors zatrzymany przez policję

Nowojorska policja przekazała, że Jonathan Majors, gwiazda filmów "Creed III" i "Ant-Man i Osa": Quantumania, był zaangażowany w kłótnię domową w sobotę z 30-letnią kobietą. Policja odpowiedziała około 11 rano na wezwanie 911 wewnątrz mieszkania w dzielnicy Chelsea na Manhattanie.

Portal TMZ dzięki anonimowemu źródle w organach ścigania ustalił, że Majors i jego dziewczyna, która miała być ofiarą, jeszcze w piątek wieczorem kłócili się podczas powrotu taksówką. Z relacji wynika, że kobieta chciała zobaczyć telefon aktora, podejrzewając, że może pisać z inną kobietą. Majors wybuchł wtedy i to na tyle, że miał rzekomo spoliczkować swoją dziewczynę i mocno szarpać ją za rękę. Obecnie kobieta przebywa w szpitalu, mając widoczne obrażenia napaści na całym ciele.

"Ofiara poinformowała policję, że została zaatakowana" - powiedział rzecznik policji. "Funkcjonariusze umieścili 33-letniego mężczyznę w areszcie bez incydentu. Ofiara odniosła drobne obrażenia głowy i szyi i została przetransportowana do lokalnego szpitala".

Jonathan Majors opuścił areszt policyjny jeszcze w sobotę wieczorem.


Agent Majorsa zaprzecza

Przedstawiciel aktora zaprzeczył, że aktor popełnił jakiekolwiek wykroczenie. "On nie zrobił nic złego" - twierdzi przedstawiciel w e-mailu. "Czekamy na oczyszczenie jego imienia i wyjaśnienie tej sprawy".

Jonathan Majors jest jedną z najszybciej wschodzących gwiazd w Hollywood. Po przebiciu się w 2019 roku w The Last Black Man in San Francisco, Majors wystąpił w Da 5 Bloods, The Harder They Fall i zeszłorocznym Devotion. Jest również gwiazdą w niedawnym wejściu na festiwal filmowy Sundance Magazine Dreams, który Searchlight Pictures ma wydać w grudniu.


źródło zdjęcia: ice.gov

SW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo