Daniel Radcliffe potwierdził plotki. Fani Harry'ego Pottera będą zachwyceni

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Daniel Radcliffe i jego wieloletnia partnerka Erin Darke spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Aktor, który zyskał światową sławę dzięki głównej roli w filmach na podstawie bestsellerowych książek J.K. Rowling po raz pierwszy zostanie ojcem. Przedstawiciel aktora potwierdził radosną nowinę na łamach magazynu "The Hollywood Reporter".

Daniel Radcliffe zostanie ojcem

Przedstawiciel aktora Harry'ego Pottera powiedział w sobotę The Hollywood Reporter, że Darke jest w ciąży. Para poznała się na planie filmu "Na śmierć i życie" z 2013 roku, w którym Radcliffe sportretował słynnego poetę Allena Ginsberga, a Darke zagrała kobietę, która dzieli z nim romantyczne spotkanie.

33-letni aktor, który ostatnio wcielił się w postać komika "Weird Al" Yankovica w zeszłorocznym filmie fabularnym "Weird: The Al Yankovic Story", nie ma tendencji do dzielenia się wieloma informacjami na temat swojego życia osobistego i nie jest aktywny w mediach społecznościowych.


Podczas wywiadu z 2022 roku dla The Hollywood Reporter, Radcliffe próbował tłumaczyć, dlaczego jego życie prywatne zazwyczaj nie dominuje w nagłówkach mediów. "Myślę, że odkąd jestem trzeźwy, po prostu nie robię nic wystarczająco interesującego" - stwierdził. "Jako aktor chcę po prostu żyć swoim życiem i spotykać się z przyjaciółmi, a życzę sobie, żeby rzeczą, o której ludzie mówią, była moja praca".

Daniel Radcliffe jest już od ponad dekady w związku

W marcu 2022 roku, podczas promowania swojej roli w komedii "Zaginione miasto" naprzeciwko Sandry Bullock i Channinga Tatuma, Radcliffe powiedział People, że on i Darke są "naprawdę szczęśliwi" razem. Powiedział wtedy: "Mam naprawdę fajne życie. Jestem z moją dziewczyną od dekady, całkiem sporo".


Erin Darke jest aktorką, która nawracała w serialu Radcliffe'a Miracle Workers. Widzowie mogli też ją podziwiać w powtarzającej się roli w "Wspaniała Pani Maisel" i role w filmach "Chwała bohaterom" i "Don't Think Twice".

źródło zdjęcia: Gage Skidmore, Flickr, (CC BY-SA 2.0)

SW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości