Kaczyński wraca na trasę. Wiemy, gdzie pojedzie 2 kwietnia

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 93
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w niedzielę 2 kwietnia, w rocznicę papieża Jana Pawła II, pojawi się w Wadowicach. Na trasę ma wrócić w kolejnych tygodniach po świętach Wielkiejnocy - zapowiedział w środę europoseł PiS Tomasz Poręba w Polsat News.

PiS zacznie kampanię wyborczą przed wakacjami 

Polityk wskazał, że PiS ma rozpisany wstępny plan kampanii wyborczej do wyborów. Dopytywany, kiedy pojawią się propozycje programowe, odparł, że "zaczniemy to już przed wakacjami".

"To będą pierwsze propozycje programowe. Będą na pewno kolejne, w kolejnych miesiącach. Ten program się teraz tworzy podczas spotkań z ludźmi" - mówił.


Prezes PiS rusza w tournée po kraju

"Już w najbliższą niedzielę będzie w Wadowicach. Tam jest szykowany koncert w dzień, kiedy będziemy czcić Ojca Świętego w rocznicę śmierci" - powiedział. Dodał, że w kolejnych tygodniach po świętach wielkanocnych szef PiS będzie brał udział w spotkaniach. "Dzięki niemu wygrywaliśmy wiele wyborów, on jest nam bardzo potrzebny. Potrzebujemy Jarosława Kaczyńskiego, na pewno będzie aktywnie w tej kampanii obecny" - mówił Poręba.

Poręba był też pytany o doniesienia, że w najbliższych wyborach PiS miałoby wystawić w wyborach obecnych europosłów partii. "Na tę chwilę nie ma dyskusji o powrocie europosłów do polskiego Sejmu, ale oczywiście trudno wykluczać jakiekolwiek scenariusze. Zobaczymy, co będzie w przyszłości" - zaznaczył.


źródło zdjęcia: Piotr Drabik, Flickr (CC BY 2.0)

SW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka