Jennifer Aniston twierdzi, że obecnie "Przyjaciele" przez wielu młodych ludzi uznawani są za obraźliwych. (fot. Facebook)
Jennifer Aniston twierdzi, że obecnie "Przyjaciele" przez wielu młodych ludzi uznawani są za obraźliwych. (fot. Facebook)

Przyjaciele już nie kultowi. Aniston: Czasy się zmieniły

Redakcja Redakcja Seriale Obserwuj temat Obserwuj notkę 59
Według Jennifer Aniston serial "Przyjaciele" w obecnych czasach uznawany jest za obraźliwy. — Były rzeczy, które nigdy nie były zamierzone, a inne... cóż, powinniśmy byli to przemyśleć — powiedziała w rozmowie z agencją AFP, cytowana przez CNN.

Jennifer Aniston o ewolucji filmów

Aktorka brała udział w wieczorze promującym nowy film Netflixa pt. "Murder Mystery 2", w którym wystąpiła razem z Adamem Sandlerem.

— Komedia ewoluowała, filmy ewoluowały — powiedziała Jennifer Aniston. Wskazała również, że obecne czasy "są trochę podstępne".

— Teraz jest to trochę podstępne, ponieważ musisz być bardzo ostrożny. To stwarza naprawdę spore trudności dla komików, ponieważ piękno komedii polega na tym, że żartujemy z siebie, żartujemy z życia — wyjaśniła aktorka.


Serial "Przyjaciele" uznawany za obraźliwy? 

Aniston w rozmowie z AFP poruszyła również temat tego, jak bardzo zmieniła się kultura i wrażliwość ludzi od momentu premiery serialu "Przyjaciele" w 1994 roku.

— Jest całe pokolenie ludzi, dzieci, które teraz wracają do odcinków "Przyjaciół" i uważają je za obraźliwe — powiedziała aktorka. — Były rzeczy, które nigdy nie były zamierzone, a inne... cóż, powinniśmy byli to przemyśleć, ale nie sądzę, że istniała wtedy taka wrażliwość jak teraz — podkreśliła Jennifer Aniston.


Współtwórczyni serialu o braku różnorodności

Do kwestii braku różnorodności w serialu "Przyjaciele" w zeszłym roku odniosła się jego współtwórczyni Marta Kauffman.

— Przyznanie się i zaakceptowanie winy nie jest łatwe — powiedziała na łamach Los Angeles Times. — To bolesne patrzeć na siebie w lustrze. Jestem zażenowana, że nie wiedziałam lepiej 25 lat temu — dodała.

RB

(fot. Jennifer Aniston, źródło: Facebook)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura