Paweł Małaszyński (fot. Instagram)
Paweł Małaszyński (fot. Instagram)

Niepokojący wpis Małaszyńskiego. Aktor toczy ciężką walkę

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 13
Polski aktor zamieścił w sieci przygnębiający wpis. Paweł Małaszyński, którego życie przez ostatnie lata to same zawirowania i kłopoty, pisze szczerze: "Nic już nie smakuje jak dawniej".

Problemy Pawła Małaszyńskiego

Paweł Małaszyński ostatnie lata spędził w bólu i stresie. Jednym z problemów, o których otwarcie się wypowiedział, były jego kłopoty z kręgosłupem. Boryka się z tą przypadłością już od ponad 15 lat, kiedy to przeżył wypadek samochodowy. To prawdopodobnie z tego powodu pod koniec ubiegłego roku przeszedł skomplikowaną operację.

– Ta praca to ciągłe wzloty i upadki oraz odwieczne pytanie „co zrobić by zachować świeżość i się nie wypalić?” Cieszę się z tego, co do tej pory udało mi się zrobić i osiągnąć, ale dzisiaj już bym tego zawodu raczej nie wybrał. Za dużo w nim niewiadomych. Ciekaw jestem, patrząc z perspektywy czasu, jak potoczyłoby się moje życie, gdybym jednak skręcił na prawo – w wywiadzie dla "Zielonej Linii" opowiadał na temat swoich rozterek w życiu zawodowym i prywatnym.


Małaszyński dodał poruszający wpis

Jak się okazuje, z kolejnymi problemami boryka się i teraz. W social mediach aktora pojawił się poruszający wpis. Chociaż Małaszyński nie ujawnił, jaki przekaz idzie za tymi słowami, całość brzmi naprawdę ponuro:

"Nic już nie smakuje jak dawniej. Nic już nie jest i nie będzie jak kiedyś. Nic nie jest po – myślę, że to tyle. To wszystko. Nie mogę oczywiście tego wiedzieć, ale mam pewne podejrzenia, że to naprawdę tylko tyle. Myślenie, płacz i gadanie o tym… nie pomogą.

Zdziczałem i nim serce moje pogrąży się w chłodzie, będę wiatrem, słońcem, deszczem… Być może wkrótce nowy dzień znów będzie mój. Bez odbioru"

Fani wspierają Pawła Małaszyńskiego

Wpis ten zwrócił również uwagę internautów i przyjaciół Małaszyńskiego na tak istotny temat, jakim jest przemijanie. W komentarzach pojawiło się wiele słów wsparcia dla artysty; jedna z fanek napisała:

– Z wiekiem smaki się zmieniają. Jedno co wiem, że pozostaje to smaki dzieciństwa. Wystarczy zamknąć oczy i poczuć i pomalować to duszą i sercem.

Pamiętaj: Jeśli jesteś w kryzysie, depresji, masz problemy, skontaktuj się z osobami, które mogą pomóc. Możesz to zrobić, dzwoniąc np. na bezpłatny numer 116 123 lub 112.

Salonik

(na zdjęciu: Paweł Małaszyński / źródło: Instagram)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj13 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości