Morawiecki na Dzień Mamy. Zobacz, jaką kartkę zostawił w domu

Redakcja Redakcja Święta, rocznice Obserwuj temat Obserwuj notkę 8
Premier Mateusz Morawiecki w mediach społecznościowych przypomina internautom, by złożyli życzenia swoim mamom. Pochwalił się też kartką, którą zostawił dla swoich dzieci przed wyjściem do pracy.

Kartka Morawieckiego na Dzień Mamy

- Pamiętajcie, że dziś Dzień Mamy! Nie ma wymówek - zaapelował do internautów na Twitterze i Facebooku Morawiecki. Do wpisu dołączył "przypominajkę" dla dzieci. Poprosił w niej, aby przygotowały coś specjalnego dla mamy i kupiły kwiaty. 

 


Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie emocje polityczne, jakie wywołał krótki post na Dzień Matki. Jedni szefa rządu chwalą, piszą, że robią podobnie przed wyjściem do pracy, a drudzy życzą Morawieckiemu jak najgorzej i oceniają pozostawienie kartki za coś wręcz niedopuszczalnego w rodzinie. 

Życzenia od Tuska 

Niemniejsze emocje wywołał dziś też Donald Tusk. - Wszystkim Mamom pociechy z pociech i samych lepszych dni - napisał. Życzenia lidera PO również zelektryzowały podzielonych internautów i oponentów, którzy albo doceniali gest Tuska albo go krytykowali za życzenia i polityczną drogę. 

Niezależnie od politycznych poglądów, kto nie zdążył, niech złoży życzenia mamie. To ich święto. 

  

Fot. Mateusz Morawiecki/PAP

Zobacz też: 


GW


Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura