(Reprezentant Polski Krystian Bielik. Fot. Instagram/@krystianbielik)
(Reprezentant Polski Krystian Bielik. Fot. Instagram/@krystianbielik)

Reprezentant Polski się nie popisał. Wywołał skandal jednym komentarzem

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 38
Reprezentacja Polski po sensacyjnej porażce z Mołdawią stała się obiektem drwin. Prześmiewczych komentarzy nie wytrzymał Krystian Bielik. Piłkarz postanowił w ostrym stylu odpowiedzieć jednemu z internautów. "Zabawę to miałem z twoją matką na kwadracie” – napisał reprezentant Polski. Potem zorientował się, że przesadził.

Bielik w ostrych słowach do kibica 

Pod jednym ze wspólnych zdjęć Kamila Glika i Kamila Grosickiego z wakacji, Krystian Bielik napisał: "zabawa lalala". Na odpowiedź pod tym wpisem zdecydował się jeden z kibiców: "Zabawę to miałeś, gdy wracałeś za piłką na Mistrzostwach Świata”. Było to nawiązanie do nieudanego występu polskiego piłkarza podczas Mistrzostw Świata w Katarze. 

Komentarz ten nie spodobał się bardzo Bielikowi, który postanowił ostro odpowiedzieć: "Zabawę to miałem z twoją matką na kwadracie”. Po jakimś czasie piłkarz usunął wpis, ale nie umknął on uwadze m.in. znanemu dziennikarzowi sportowemu Krzysztofowi Stanowskiemu. 


"Krystian Bielik. Reprezentant Polski" – napisał Stanowski, załączając screen z komentarzem Bielika. 

Bielik przeprasza za komentarz 

Hejt oraz oburzenie kibiców były ogromne. W komentarzach na profilu Krystiana Bielika domagali się oni przeprosin oraz jakiegokolwiek oświadczenia do sprawy. W końcu je dostali. 

"Przepraszam za mój wczorajszy komentarz wszystkich kibiców. Było to kompletnie niepotrzebne. Jest mi wstyd, nigdy nie powinno się to wydarzyć. Jako reprezentantowi Polski nie wypada mi pisać w ten sposób" – napisał piłkarz. 

Krystian Bielik był uważany za jednego z najlepiej prosperujących piłkarzy do gry w reprezentacji Polski. Plany pokrzyżowały mu jednak liczne kontuzje. Bielik po wyleczeniu urazów wrócił do gry i stara się wrócić do najlepszej formy. Na co dzień gra on w angielskiej League One w Derby County, ale dziennikarze z Anglii są w zasadzie pewni, że zostanie wykupiony przez grające ligę wyżej Birmingham City. 

MP

(Reprezentant Polski Krystian Bielik. Fot. Instagram/@krystianbielik)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport